Skocz do zawartości
nikss

Server4you.de - Poprosze O Opinie

Polecane posty

Poprosze o opinie na temat server4you.de. Bardzo podoba mi sie opcja root pluspower (4000G ruchu, 2x120G dyski, opteron 64bit) - cena 64Euro. Problemem jest moja slaba znajomosc niemieckiego wiec ciezko przestudiowac oferte i dokumentacje.

Bardzo poprosze o pozytywne i negatywne komentarze na temat server4you.de.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

serwerownia dobra ale jako cudzoziemiec musisz zapłacić za rok z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick

Serverownia godna polecenia i praktycznie bezawaryjna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No chyba że jesteś biednym adminem FoxNET.pl to serwerownia ta Cie "okradnie" (taki żarcik hihi)...

 

A tak na serio to ja tez z czystym sumieniem moge polecic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda sprawa supportu w tej firmie?

Nie znam niemieckiego więc nie mogę sprawdzić tych informacji na ich stronie ale słyszałem że pomoc ich adminów wychodzi dość drogo.

 

ed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak wygląda sprawa supportu w tej firmie?

Nie znam niemieckiego więc nie mogę sprawdzić tych informacji na ich stronie ale słyszałem że pomoc ich adminów wychodzi dość drogo.

 

ed

 

oferta bardzo dobra, serwerownia świetna, sprzęt też.

 

support - nie ma. po prostu. Mówią, żebyś skorzystał z oferty ich bliźniaczej firmy plusserver.de jeśli chcesz support.

 

na pytania po angielsku odpowiadają po niemiecku, że nie rozumieją. w końcu jak udąło mi się ich 'zmusić' do odpowiedzi, to czekam na nią średnio 14 dni a i tak ogóle nie odpowiada na moje pytanie. Także support - gorszego nie znajdziesz.

 

Ale coś za coś, za taką cenę, to i tak jest nieźle, że mnie nie obrażają ;) bez znajomości niemieckiego nie radzę zamawiać tam czegokolwiek. nawet adresu e-mail nie zmienisz sobie w panelu, tylko musisz pisemne podanie o zmianę emaila w formie normalnego listu sporządzić :) to tego typu firma.

 

Ilość zużytego traffiku jest pokazywana z MIESIĘCZNYM opóźnieniem, a i tak aktualnie nie działa bo popsute. RevDNS nie działał ponad miesiąc, bo w ogóle nie był skonfigurowany, przez to cała poczta mi wracała (wiele serwerów odrzuca pocztę pochodzącą z serwerow bez reva), system 64bitowy to dają, ale nijak się do niego nie dostaniesz jak Ci padnie, bo rescue mode jest tylko 32bitowy i zapomnij o odpaleniu binarki ze swojego własnie popsutego systemu. A w koncu AMD64 po to jest zeby byl 64bitowy Linux a nie 32... no i tak dalej, itp. Tego typu drobnych rzeczy było pełno.

 

ale mimo wszystko polecam, jeśli się dobrze znasz na linuxie (ewentualnie nie będziesz przy nim za wiele zmieniał) oraz jeśli masz kogoś, kto zna niemiecki. Dają chyba najwięcej na całym rynku za taką cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oferta bardzo dobra, serwerownia świetna, sprzęt też.

 

support - nie ma. po prostu. Mówią, żebyś skorzystał z oferty ich bliźniaczej firmy plusserver.de jeśli chcesz support.

 

na pytania po angielsku odpowiadają po niemiecku, że nie rozumieją. w końcu jak udąło mi się ich 'zmusić' do odpowiedzi, to czekam na nią średnio 14 dni a i tak ogóle nie odpowiada na moje pytanie. Także support - gorszego nie znajdziesz.

 

Dzieki za Twoją opinie. Jednak na tle innych niemieckich firm netdirect.de http://hetzner.de/ lub webperoni.de współpraca z Server4you.de moze byc niewygodna.

 

ed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za Twoją opinie. Jednak na tle innych niemieckich firm netdirect.de http://hetzner.de/ lub webperoni.de współpraca z Server4you.de moze byc niewygodna.

 

możliwe, ale żadna z firm którą wymieniłeś nie ma nawet trochę konkurencyjnej oferty jeśli chodzi o cenę, sprzęt i ilość GB za darmo. Ale support mogą mieć lepszy, po prostu s4y na czymś musi zdzierać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno w server4you trzeba mieć osobną maszynę na której stawia się DNSy(nie można postawić hostingu i dnsów na 1 serwie, takich rzeczy dowiadywałem się z korespondencji z Nimi pół roku temu), ktoś wie coś więcej na ten temat, jak sprawa wygląda aktualnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick
Podobno w server4you trzeba mieć osobną maszynę na której stawia się DNSy(nie można postawić hostingu i dnsów na 1 serwie, takich rzeczy dowiadywałem się z korespondencji z Nimi pół roku temu), ktoś wie coś więcej na ten temat, jak sprawa wygląda aktualnie?

masz pojecie o czym mowisz ?

Serwer dns jest instalowany standardowo i tylko go konfigurujesz.

Mozesz skonfigurowac na jednym ip jak i dokupujac drugie. (ale nie ma sie co oszukiwac umiejscowiajac na osobnych ip dnesy majac jedna maszyne.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz pojecie o czym mowisz ?

Serwer dns jest instalowany standardowo i tylko go konfigurujesz.

Mozesz skonfigurowac na jednym ip jak i dokupujac drugie. (ale nie ma sie co oszukiwac umiejscowiajac na osobnych ip dnesy majac jedna maszyne.)

 

Zadałem IM pytanie, które związane było z ich sugestią aby korzystać z dnsów bodajże ns1.server4you.de ns2.server4you.de, spytałem czy mogę dostać dodatkowe IP na nameserver, koleś odpisał że dodatkowe IP kilka E/msc, ale aby mieć prywatne dnsy powinienem mieć inny serwer, tudzież wykupić dodatkowy pod DNSy :)

Nie wiem może to była sugestia, wiadomo w perspektywie rozwoju firmy hostingowej lepiej mieć osobny serwer DNS, ale jeśli to była odpowiedź na podstawie Ich regulaminu? (dlatego pytam może ktoś coś wie, nie chce mi się czekać znów kilka dni na odpowiedź na maila :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick

Zawsze lepiej miec dwa serwery dns ale jezeli nie masz tego drugiego to spokojnie mozesz skonfigurowac na jednym ip dns. Chyba, ze korzystasz z domen .de to nie bo denic wymaga by kazdy z serverow dns byl w innej podsieci.

To byla sugestia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

widocznie nie macie jesze doswiadczenia z s4y. Za kazde zablokowanie serwera trzeba zaplacic 39 Euro, wystarczy w tym wypadku dos atak i serwer jest zablokowany. Odblokowanie nastapi po zaplacie.

Za kazda usluge trzeba zaplacic 39 Euro, to zalezy tez od uslugi 2x 39 Euro itp.

Panele sa wylacznie w jezyku niemieckim, odpowiedz trwa do 14 dni (w jezyku niemieckim). itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×