Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
filip955

Wysyłka reklamowych sms'ów

Polecane posty

Witam, mam bazę swoich klientów ~600sztuk w exelu i jest kolumna telefon komórkowy, chciałbym wysłać w miarę tanio z możliwością edycji nadawcy (tak żeby wstawić swój numer), nie wymagam api, jedynie wrzucić te numery i żeby wysłali, oczywiście bezpieczeństwo numerów przede wszystkim, nie chcę by nawet firma je przetrzymywała. Treść najlepiej 160znaków, ponieważ zmiana lokalizacji siedziby.

Edytowano przez filip955 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobacz na www.serwersms.pl Korzystam i jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może to śmieszne rozwiązanie, ale w orange masz za 5zł pakiet 2012smsów do wszystkich (przynajmniej kiedyś był) - wrzucasz programem na telefon kontakty (kiedyś mi chyba program od sony ericsona zapisywał i wczytywał kontakty z txt)i wyślij do wielu :D by się pewnie troszkę wysyłało ale taniej niż 10gr za sms....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finlandia

Polecam: http://bramka.gsmservice.pl

 

Zapisujesz excell jako CSV i w panelu wklepujesz plik :)

 

SMS ekonomiczny 0.0706 zł :) (trochę ponad 7gr / sms)

 

Przecież autor wątku chce własne pole nadawcy, a SMS ekonomiczny takowego nie posiada... Nie spamuj byle czym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

 

Przecież autor wątku chce własne pole nadawcy, a SMS ekonomiczny takowego nie posiada... Nie spamuj byle czym.

 

Też mi problem zapoznać się z cennikiem i luknąć cały cennik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finlandia

 

Też mi problem zapoznać się z cennikiem i luknąć cały cennik...

Skoro to żaden problem, to sam sprawdź, że z tych 3 ofert, to właśnie Twoja jest najdroższa.Nie wspominając, o tym że serwersms.pl i smsapi.pl są dużo bardziej znanymi firmami i budzą większe zaufanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Skoro to żaden problem, to sam sprawdź, że z tych 3 ofert, to właśnie Twoja jest najdroższa.Nie wspominając, o tym że serwersms.pl i smsapi.pl są dużo bardziej znanymi firmami i budzą większe zaufanie.

 

No nie wiem bo pierwszy raz słyszę o tych firmach, więc trudno mi coś o nich powiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finlandia

 

No nie wiem bo pierwszy raz słyszę o tych firmach, więc trudno mi coś o nich powiedzieć...

https://www.google.pl/#hl=pl&output=search&sclient=psy-ab&q=wysylka+sms&oq=wysylka+sms&gs_l=hp.3..0j0i5i30l2.92.1886.0.2002.11.11.0.0.0.0.307.2032.0j6j3j1.10.0...0.0...1c.VSMm9df_2l4&pbx=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.&fp=db97c5546ede13e2&biw=1366&bih=598

 

Pierwszy i trzeci link, natomiast tego Twojego bubla nawet na pierwszej stronie nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

https://www.google.p...iw=1366&bih=598

 

Pierwszy i trzeci link, natomiast tego Twojego bubla nawet na pierwszej stronie nie ma...

 

Ja znalazłem jak szukałem innej usługi związanej z sms ;)

 

Coś się tak uwziął na mnie hehe :) Nie będzie chciał to nie skorzysta, ja polecam bo nie miałem problemów z tą firmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×