Skocz do zawartości
GeoAce

Jaki wirtualny do 35zł.

Polecane posty

Witam. Potrzebuję mały serwerek wirtualny, cena to max 35zł. Najlepiej jakby na pół roku to było ;)

500MB - 1GB dysk i max 10GB transferu, i 5 baz danych, płatność przelewem.

Oczywiście żeby były wszystkie moduły po wgrywane, żeby nie było że jakiś skrypt mi nie działa, jak to w webd.

 

Zastanawiam się nad mzone, ale inne też mogą być.

Chcę tylko sprawdzone firmy.

Pomożecie?

Edytowano przez GeoAce (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie moduły? odrobine jest to złozony temat. Kup jakiegos vps albo skorzystaj z darmowych. Daj znac na PW jak jestes zainteresowany dobrym darmowym hostingiem bez reklam. Działaja na nim spore fora internetowe wiec chyba warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a to co tentwój reseller amarykański ci nie odpowiada co masz ?

prowadzisz darmowy hosting i szukasz hostingu ?

ale przypał .

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tzn. Wszystkie podstawowe. Darmowy raczej nie, boje się używać darmówek.

Sorry za OT, ale powiedział to właściciel darmowego hostingu, rozbawiło mnie to troszkę :)

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za OT, ale powiedział to właściciel darmowego hostingu, rozbawiło mnie to troszkę :)

Dla tego właśnie napisałem wyżej posta heh ja to nawet bym się wstydził prosić o poradę w takim momencie .

Poszukał bym na forum a nie pytał innych ale najwidoczniej autor jedzie na żywioł .

:lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Darmowe hostingi zwykle sprowadzają się do licencji regulaminu "as is" - jest jak jest, bierzesz albo goń się. Na projekty komercyjne szuka się zwykle innych rozwiązań, gdzie operator gwarantuje kopie zapasowe, wsparcie, nieprzerwany dostęp do usług, know-how etc. Ja się akurat nie dziwię, zdjęcia z ogniska chętnie wrzucę na darmowy hosting (no, może w moim wypadku akurat nie... ;)), ale stronę, za którą wziąłem pieniądze - trzeba zapłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Darmowe hostingi zwykle sprowadzają się do licencji regulaminu "as is" - jest jak jest, bierzesz albo goń się. Na projekty komercyjne szuka się zwykle innych rozwiązań, gdzie operator gwarantuje kopie zapasowe, wsparcie, nieprzerwany dostęp do usług, know-how etc. Ja się akurat nie dziwię, zdjęcia z ogniska chętnie wrzucę na darmowy hosting (no, może w moim wypadku akurat nie... ;)), ale stronę, za którą wziąłem pieniądze - trzeba zapłacić.

@Rshmn

Ale w tym wszystkim było by ok gdyby nie autor tematu oferował usług hostingowych .

a on nie dość że oferuje hostingi to w dodatku darmowe a sam teraz pisze żeby mu coś polecić byle nie darmowego i tu się zaczyna cała śmieszna zabawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×