Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Biszkopcik

Sprzedam kusze hydropneumatyczną do łowiectwa podwodnego!

Polecane posty

Witam,

 

Trochę się zastanawiałem nad wystawieniem tego tutaj, ale skoro już jestem użytkownikiem tego forum, to pomyślałem że może ktoś nurkuje albo chociaż zna kogoś kto uprawia ten sport :)

 

Tak więc mam na sprzedaż kusze hydropneumatyczną produkcji ZSRR, RPS-3, stan bardzo dobry, nigdy nie używana, może także służyć jako przedmiot o wartości kolekcjonerskiej. Więcej nie ma co się rozpisywać bo wszystko znajdziecie na aukcji allegro:

 

http://allegro.pl/ku...2524219307.html

 

Zapraszam zainteresowanych do licytacji :)

Edytowano przez Biszkopcik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cezary188, niezłe, niezłe ;D

 

Wysepka, Nie jestem w stanie dać żadnej gwarancji, starałem się odszukiwać jej na internecie żeby porównywać budowy i sprawdzać czy czegoś nie brakuje, co więcej miałem podobna ale zepsutą (sporo pordzewiała była, i używana) wyglądała identycznie zewnątrz jak wewnątrz a skoro była użytkowana to działała więc ta też powinna. Nie umiem się tym obsługiwać więc nie sprawdzę a tym bardziej nie nurkuje. Pompka utrzymuje ciśnienie i działa, w razie czego można wymienić uszczelki, prawde mowiac dość dużą role grają tu tylko uszczelki, orginalnych już raczej nikt nie dostanie ale podpasować inne nie bedzie problemu. Testowałem szczelność samej kuszy i nic nie ciekło (bez ciśnienia bo nie pompowałem). Tyle mogę powiedzieć, jak ktoś się zna to nawet jakby coś było zepsute (w co naprawde wątpie), to naprawi bo większość części ma + zapasowe co jest mało spotykane :)

 

P.S. hydropneumatykiem nie strzelisz na powietrzu, więc i tak byś nie pozabijał ludzi ;<

Edytowano przez Biszkopcik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.S. hydropneumatykiem nie strzelisz na powietrzu, więc i tak byś nie pozabijał ludzi ;<

Chyba że ma zamiar wybrać się gdzieś na basen :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×