Skocz do zawartości
KamilKiri

Stabilny VPS pod forum na MyBB.

Polecane posty

Witam, jestem w poszukiwaniu jakiegoś miejsca na moje forum http://gta-five.pl/ gdyż hosting na którym teraz jesteśmy nie jest przeznaczony na takie rzeczy.

 

Jest to forum szybko rozwijające się, które ma jeszcze czasy świetności przed sobą...

Tematyka? Jak wiadomo, GTA V - gra, która jeszcze nie wyszła, a ma taką rzeszę fanów, która z dnia na dzień się powiększa.

 

No więc szukam jakiegoś VPSa, który by pociągnął to MyBB na litespeedzie.

Nie ukrywam że pieniędzy wiele na to nie przeznaczę bo forum narazie nie przynosi żadnych korzyści finansowych więc szukam czegoś tak do 20-25zł/msc.

 

Myślałem o biznes-host za 28zł/msc no ale raz to mają łącza tylko 10mbit/s a jak wbije z 300/400 ludzi online jak będzie drugi trailer zapowiedziany to porażka.

 

Chciałbym również zapytać czy może któryś usługodawca nie podjąłby się sponsoringu tego forum?

Mogę zaoferować takie logo jak ma np http://mybboard.pl/ w zamian za sponsoring jakiegoś VPSa, który by to pociągnął.

 

Forum naprawdę ma przyszłość i niesamowicie szybko się rozwija no, ale nie możemy znaleźć sobie miejsca.

 

Proszę coś polecić, pozdrawiam, Kamil.

Edytowano przez KamilKiri (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałem o biznes-host za 28zł/msc no ale raz to mają łącza tylko 10mbit/s a jak wbije z 300/400 ludzi online jak będzie drugi trailer zapowiedziany to porażk

 

Nie ma żadnego problemu ze zmianą lącza na 100Mbit (oczywiście z limitem)- wystarczy 1 ticket.

Edytowano przez Marek607 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ile takowy ticket kosztuje?

Znalazłem też teraz coś takiego... http://vipower.pl/Serwery-VPS-OpenVZ

Ten za 29zł netto jest prze smok :D

Zapytałem czy byliby w stanie sponsorować, liczę na pozytywną odpowiedź.

 

Wiem że kiedyś też mybboard sponsorowali.

Mam nadzieję że na takie forum łatwo będzie sponsora znaleźć.

 

mamy około 800unikalnych odwiedzin dziennie, a jak byył trailer to było ponad 2000, a ostatnio na targach e3 pobiliśmy rekord bo w jeden dzień było 2300 unikalnych. :)

Edytowano przez KamilKiri (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze że fajna ta oferta Ann.pl, ale mało szczegółów na temat sprzętu trochę.

Zapisuję sobie ann.pl do listy. :) Potem będę wyboru dokonywał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę polecić ci biznes-host - zmiana łącza na 100mb z limitem u nich to żaden problem.

"ticket" to po prostu wiadomość do nich, żeby to zrobili:) i za to się nic nie płaci:)

polecam płacić za co najmniej 3 miesiące z góry - z 28zł miesięcznie robi się około 19zł, a przy płatności za 6 miesięcy około 16zł.

Mam tego vps'a pod serwerek minecrafta i chodzi szybko i stabilnie:) ponad 130 dni uptime w tej chwili;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o tym http://vihost.pl/serwery-vps.php ? Dobre by to było na moje forum? Cena idealna, parametry też obiecujące...a jak z pingiem do nich? serwery mają w Polsce?

 

PS! Przepraszam że nie mogę się nawet reputkiem odwdzięczyć za pomoc, ale pisze że mam za mało postów. ;/

Edytowano przez KamilKiri (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Standardowo serwery VPS uruchamiamy w Polskiej serwerowni na własnym sprzęcie serwerowym.

Testowe adresy IP: 178.255.44.195 i 178.255.41.3

 

Nie czytasz tego co sam podrzucasz:)

pamiętaj że u nich masz podane ceny netto - mała różnica przy takim budżecie ale jest:)

 

ps. tego pierwszego podanego IP mi nie chce pingować a wam?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kamil vihost.pl i vipower.pl to jeden własciciel lecz inne datacenter...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kamil vihost.pl i vipower.pl to jeden własciciel lecz inne datacenter...

 

Obecnie serwerownia ta sama, z tym, że na vihost.pl istnieje dodatkowa możliwość wyboru lokalizacji niemieckiej.

Marki różnią się głównie SLA, vihost.pl ma bardziej zróżnicowane platformy serwerowe, vipower.pl jest bardziej jednolite, jeżeli chodzi o sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Więć...napiszę że aktualnie kupiłem na miesiąc na ViHoście ten za 20zł brutto i nawet to luks działa tylko trzeba dobrze skonfigurować bo bierze masakrycznie dużo ramu. ;)

 

Mam jeszcze pytanie? Jak zapłaciłem za jeden miesiąc to potem normalnie jak nie zapłacę to to zamkną i nie będę musiał płacić kar żadnych?

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

Mam jeszcze pytanie? Jak zapłaciłem za jeden miesiąc to potem normalnie jak nie zapłacę to to zamkną i nie będę musiał płacić kar żadnych?

 

Pozdrawiam.

dokładnie jak piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×