Skocz do zawartości
Gość www.SteamPlay.pl

Jesteś zainteresowany współpracą z ciekawym projektem, z przyszłością? - Zajrzyj!

Polecane posty

Gość www.SteamPlay.pl
Ja bym się zgłosił chętnie na Administratora Portalu. Napisz na PW, co trzeba wysłać na maila :)

 

Witaj Bartek,

 

Jeśli, jesteś zainteresowany współpracą z Nami, proszę o konsultację poprzez pocztę elektroniczną. Patrząc, na Pana poprzednie projekty, nie zainteresowała mnie Pana osoba, lecz proszę zostawić podanie - w razie czego, odezwiemy się.

 

Pozdrawiam, SteamPlay.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na twoim miejscu tak nie narzekał, bo nie widzę, że oferujesz stałe wynagrodzenie. Jeszcze się okaże, że nikt sensowny się nie zgodzi na udział w projekcie ;)

 

A i uważajcie, bo jak wkurzycie Steam to będziecie mieć po stronce. Jeżeli oczywiście będziecie działać na ich niekorzyść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.SteamPlay.pl

Ja bym na twoim miejscu tak nie narzekał, bo nie widzę, że oferujesz stałe wynagrodzenie. Jeszcze się okaże, że nikt sensowny się nie zgodzi na udział w projekcie ;)

 

A i uważajcie, bo jak wkurzycie Steam to będziecie mieć po stronce. Jeżeli oczywiście będziecie działać na ich niekorzyść.

 

Dzień Dobry,

 

Niestety, ale mamy swoje wymgania, lecz - już mamy stałą załogę. Nie jesteśmy firmą, ani nie podpoisujemy umowy żadnej, więc nie ma w kodeksie pracy, abym płacił. Każdy kandydant, który się do Nas zgłosił - sam od siebie, bez przymusu. Wiadomo, zawsze jakieś paczuszki nagród dla naszej załogi - coś się znajdzie :)

 

Pozdrawiam, SteamPlay.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz pisać językiem "oficjalnym" jak firma, którą nie jesteś(skoro już się tego trzymamy ;) ). Po prostu mówię, że się nie pisze, że nie jesteś zainteresowany tą osobą jednocześnie mówiąc, że może sobie wysłać podanie na adres e-mail. Niepotrzebne robienie nadziei, skoro i tak wiesz, że ta osoba raczej nie przyda się projektowi.

 

Bardziej w mojej wypowiedzi chodziło o to, żę nie płacisz to nie możesz wymagać, że podania będą składać tylko profesjonalni webmasterzy, graficy etc.

 

P.S: Nie pisz na szybko, a jak już to robisz to chociaż sprawdź czy literki się zgadzają, bo parę błędów masz w powyższym poście, a później się niektórzy o to czepiają ;)

Edytowano przez bartez119 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.SteamPlay.pl

Nie musisz pisać językiem "oficjalnym" jak firma, którą nie jesteś(skoro już się tego trzymamy ;) ). Po prostu mówię, że się nie pisze, że nie jesteś zainteresowany tą osobą jednocześnie mówiąc, że może sobie wysłać podanie na adres e-mail. Niepotrzebne robienie nadziei, skoro i tak wiesz, że ta osoba raczej nie przyda się projektowi.

 

Bardziej w mojej wypowiedzi chodziło o to, żę nie płacisz to nie możesz wymagać, że podania będą składać tylko profesjonalni webmasterzy, graficy etc.

 

P.S: Nie pisz na szybko, a jak już to robisz to chociaż sprawdź czy literki się zgadzają, bo parę błędów masz w powyższym poście, a później się niektórzy o to czepiają ;)

 

Witaj Bartosz,

 

Dziękuję, miły jesteś. Nie będziemy, tutaj się rozpisywać - jeśli masz jakiekolwiek pomysły, zażalenia, czy coś w tym kierunku, zapraszam na e-mail, bądź PW :)

 

Pozdrawiam, SteamPlay.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, bartez ma rację i w pełni nim się zgadzam - jeden temat to DYSKUSJA, a nie jakiś system zgłoszeń w BOKu, tak więc rozpoczynanie wszystkiego od "Dzień dobry", "Witam" etc. jest nie na miejscu. Oczywiście nie mam nic przeciwko przedstawicielom lub konsultantom firm gdy piszą z zastosowaniem takiego szablonu, bo ich zadaniem jest być jak najbardziej grzecznym wobec potencjalnego klienta, ale u zwykłego, szarego usera, jakich wiele na tym forum, dziwnie wygląda, i mnie denerwuje. Przynajmniej mnie. To nie jest korespondencja, to jest rozmowa. Czy jak gadasz z kumplami na mieście, to też do każdego mówisz "Witaj" i po odpowiedzi na każde z jego pytań odpowiednio kończysz "Pozdrawiam"? No ej...

 

Po co mówisz komuś, by wysyłał swoje curiculum vitae, skoro najpierw twierdzisz że on nie ma szans? A "Odezwiemy się" jest nieco chamsą odpowiedzią, bo w wielu firmach, i nawet w życiu codziennym można zauważyć, że jak ktoś mówi "Dzięki za udział, nie dzwoń do nas, my zadzwonimy!" to często nie mamy na co liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.SteamPlay.pl

Rekrutacja:

 

- Pilnie poszukujemy technika, do obsługi serwerów dedykowanych. Więcej informacji, uzyskasz po skontaktowaniu się z Nami, poprzez e-mail: admin@steamplay.pl, bądź Gadu-Gadu: 44101347 :)

 

Pozdrawiam, SteamPlay.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rekrutacja:

 

- Pilnie poszukujemy technika, do obsługi serwerów dedykowanych. Więcej informacji, uzyskasz po skontaktowaniu się z Nami, poprzez e-mail: admin@steamplay.pl, bądź Gadu-Gadu: 44101347 :)

 

Pozdrawiam, SteamPlay.pl

 

 

Przypominam o zmianie statusu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że przestawienie na grupę userzy nie poskutkowało i zmienił spowrotem. No to maly odpoczynek się przyda. Akurat okres urlopowy jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ID™

Informacja: Poszukujemy również ludzi, którzy mają doświadczenie w prowadzeniu serwerów CS:GO. Więcej informacji, po skontaktowaniu się z nami poprzez e-mail: admin@steamplay.pl - Napisz do Nas już dziś! :-)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Informacja: Poszukujemy również ludzi, którzy mają doświadczenie w prowadzeniu serwerów CS:GO. Więcej informacji, po skontaktowaniu się z nami poprzez e-mail: admin@steamplay.pl - Napisz do Nas już dziś! :-)

 

Pozdrawiam.

 

Skąd niby ktoś może mieć takie doświadczenie skoro ta gra jeszcze nie miała premiery o.O ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ID™

Hejo,

 

Ostatnio, rozmyślam na zainwestowanie w serwery CS:GO, posiadam do tego własny serwer dedykowany. Postawienie serwera, nie jest taką łatwą rzeczą. Tak więc, poszukuję osoby, która jest w stanie zainstalowania grę na rocie - CS:GO. Więcej informacji, uzyskasz pod numerem GG: 44101347.

 

P.S Jeśli nie odpowiadam, to znaczy, że nie mam zbytnio czasu na pisanie z Tobą - czekaj cierpliwie smile.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli kolejny projekt "przyszlosciowy" w dziedzinie game hostingu. Nie widze w tym nic innowacyjnego i ciekawego.

 

Wysyane z mojego GT-I9001 za pomoc Tapatalk 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Valve udostępniło krok po kroku komendy jakie należy wpisać, by zainstalować CS:GO.

Nie wierze w to, że ktoś prosi o wgranie tego "bo jest trudne".. toć kopiuj wklej nawet załatwia sprawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Nie wierze w to, że ktoś prosi o wgranie tego "bo jest trudne".. toć kopiuj wklej nawet załatwia sprawe.

 

Jak płaci to nie widzę problemu hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łukasz: niektórym problemy sprawiają podstawowe rzeczy jak choćby edycja listy źródeł apta, a Ty się dziwisz, że nie wiedzą co zrobić z instalacją serwera. Tak jak napisał Kamikadze - nie chce robić sam, chce komuś zapłacić, to niech płaci. Jakby wszyscy wszystko umieli i robili sami, to ja na przykład byłbym bez pracy i musiałbym chyba iść pod Biedrę żebrać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ID™

Hejka,

 

Postęp pracy w SteamPlay.pl - idą jak burza! Postawiliśmy pierwszy serwer CS:Global Offensive IP: 212.7.217.54:27100

Nie zmienia faktu, że będziemy mieć tylko jeden serwer, wkrótce przekonacie się sami, odwiedzając nasze forum :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ID™

Na forum, kończymy ostatnie poprawki kosmetyczne. I po prostu sprawdzamy, czy wszystko jest okej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na forum, kończymy ostatnie poprawki kosmetyczne. I po prostu sprawdzamy, czy wszystko jest okej :-)

to wstawcie wreszcie logo bo te nie jest za ładne ;]

logo.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×