Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
B0FH

Debilne ostrzeżenia

Polecane posty

Poważnie, dla was to, że napisałem w starym wątku to powód do ostrzeżęnia i jakiś punktów prowadzących do zablokowania możliwości pisania? Jeśli admini podzielają to zdanie to serio, poziom szkoły podstawowej tutaj panuje najwidoczniej, bo można napisać że stary temat i spoko, ale żeby ostrzeżenia za takie coś rozdawać to świadczy raczej, że mod nie wie już co ma zrobić ze swoimi uprawnieniami.

 

Pewnie chodzi o wątek:

http://www.webhostingtalk.pl/topic/37888-lista-ip-z-calego-swiata/page__p__326520#entry326520

 

Nie dość, że pomogłem to różnica w dacie to raptem miesiąc. To już na prawdę ręce mi opadaja i brak słów jak wyrazić opinie na temat takiego zachowania modów czy też administracji tego forum.

Edytowano przez B0FH (zobacz historię edycji)
  • Upvote 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem debilnego ostrzeżenia. Jeżeli masz zastrzeżenia to pisz do osoby od której dostałeś ostrzeżenie. Po co od razu zakładać temat ze swoimi wypocinami? Tak ciężko się skontaktować? Z resztą warn słuszny.

 

Jeżeli tutaj mamy poziom podstawowy to co jeszcze robisz tutaj na forum? Chcesz upodobnić się do naszego niskiego poziomu?

gdzie pisac w sprawie usuniecia konta wraz z cala zawartoscia?

Edytowano przez B0FH (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz pisać do Prezydenta RP.

Możesz pisać do Ojca Dyrektora.

Możesz też napisać do wielu innych instancji.

Tylko co z tego, skoro zgodziłeś się na regulamin,

w którym jak byk jest napisane, że

Użytkownik przyjmuje do wiadomości, że z chwilą publikacji Postu na stronach Serwisu Użytkownik przenosi autorskie prawa majątkowe do Postu na Usługodawcę. W przypadku likwidacji Konta, Użytkownik nie jest uprawniony do samodzielnego usuwania treści opublikowanych za pośrednictwem Serwisu Postów. W celu uniknięcia wątpliwości, Serwis jest wyłącznie uprawniony do usuwania Postów. Z tego tytułu Użytkownikowi nie przysługują żadne roszczenia.
  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×