Skocz do zawartości
Artur Pajkert

Admin Linuksowy na etat w Poznaniu - poszukiwany!

Polecane posty

Administrator Linux

 

 

pragnący z pasją wdrażać

innowacyjne rozwiązania i budować ścieżki tam,

gdzie jeszcze nikt nie dotarł, ceniący dobrą atmosferę w pracy,

otwarty na wyzwania i ambitne projekty,

gotów to podjęcia pracy w siedziebie

jednego z większych polskich hosterów

w Poznaniu - poszukiwany!

 

 

Naszą misją jest outsourcing usług cloud-computingowych, a przede wszystkim zapewnienie infrastruktury sprzętowej, systemowej, telekomunikacyjnej oraz innych usług, dla jak najbardziej efektywnej obecności Klientów w Internecie. Nasze wartości to niezawodność, szybkość dostarczania usług, powtarzalna, wysoka jakość w zakresie obsługi Klienta oraz indywidualne doradztwo w zakresie zaawansowanego hostingu dedykowanego. Obsługujemy ok. 20 000 Klientów.

 

Podstawowym zadaniem zatrudnionej osoby będzie rozwój i utrzymanie platformy cloud w firmie oraz wykonywanie innych zadań związanych z administrowaniem systemami Linuksowymi.

 

 

Wymagania:

  • znajomość administracji systemami Linux (preferowany Debian),
  • znajomość działania LAN/WAN oraz urządzeń sieciowych,
  • znajomość języków skryptowych (Bash/Perl/PHP),
  • znajomość angielskiego przynajmniej w stopniu pozwalającym na korzystanie z dokumentacji technicznej,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość technologii wirtualizacji (Xen, VMware, KVM),
  • doświadczenie min. 3 lata w administrowaniu systemami Linux

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem usług,
  • znajomość technologii Openstack
  • znajomość narzędzi automatyzujących zarządzanie systemami (Puppet, Chef)
  • znajomość sieciowych systemów plików.

 

Oferujemy:

  • elastyczne godziny pracy,
  • pracę nad innowacyjnymi projektami (VOIP, cloud) z wykorzystaniem nowoczesnych technologii,
  • bardzo dobre warunki pracy (dobre biuro, odpowiednie wyposażenie, zajęcia sportowe),

 

 

aplikuj.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widełek płacowych nie potrafię podać, ponieważ konkretne propozycje będą wynikały z rozmowy z kandydatami. Poszukiwana jest osoba o pewnym doświadczeniu i do firmy o uznanej pozycji, istniejącej na rynku już wiele lat. Wynagrodzenie wartościowo adekwatne zarówno do kompetencji wybranej osoby, jak i możliwości firmy.

 

Na pewno poza samą kwotą warto zwrócić uwagę na to, że:

  • Firma jest stabilnym pracodawcą, nie zdarzają się opóźnienia w wypłatach, jak czasem ma to miejsce w małych podmiotach,
  • nie ma żadnego problemu z umową o pracę,
  • zatrudniona osoba będzie pracować w komfortowym biurze (Malta Office Park), na dobrym sprzęcie,
  • istnieją też pozapłacowe składniki wynagrodzenia (np. karnety sportowe Benefit).

Na tą chwilę mogę powiedzieć, że naszym celem jest znalezienie osoby niekoniecznie najtańszej, ale takiej, która najlepiej spełni nasze oczekiwania. Z całą pewnością oczekiwania płacowe będą brane pod uwagę, przy czym nie będzie to jedyne kryterium wyboru kandydata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jakieś minimum jest, więc wypada chociaż je podać.

Zapewne najniższa krajowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dobry pan Artur podpadł.

Po pierwsze: nie wiecie jakiego pracownika chcecie zatrudnić, że nie jesteście w stanie określić jego pensji? To dajcie ogłoszenie: "zatrudnimy kogokolwiek, im będzie lepszym pracownikiem dla nas, tym więcej zarobi".

Po drugie: "nie ma żadnego problemu z umową o pracę", "zatrudniona osoba będzie pracować w komfortowym biurze (...), na dobrym sprzęcie" - ja myślałem, że to jest NORMALNE, a nie jakiś cud miód kosmiczny wynalazek. Nie traktujmy rzeczy, które są standardem, normą, a wręcz powiedziałbym wymogiem, jak jakieś super-ekstra cuda czy bonusy.

Po trzecie: jak podacie jakieś widełki, to oszczędzicie czasu nie tylko ewentualnym kandydatom, ale i sobie, bo po co macie tracić czas na rozmowy z kimś, kto zażąda dużo więcej niż jesteście gotowi zapłacić? Skoro, jak to pan Artur określił, oczekiwania płacowe są jednym z kryteriów zatrudnienia, to ułatwcie wszystkim życie. Nie wymagamy, żebyście podali jedną, konkretną kwotę, ale jakieś widełki (byle nie w przedziale 1500-50000 ;) ). W końcu na pewno wiecie, na ile Was stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe zjawisko. Forumowiczom z WHT z jednej strony przeszkadza brak widełek cenowych, a z drugiej spłynęło już 14 aplikacji... widać admini przebywający w innych miejscach, gdzie pojawiło się ogłoszenie, są po prostu bardziej zainteresowani tym zajęciem. Co do wynagrodzenia to przykro mi, że zawiodłem oczekiwania Kolegów nie podając kwoty i tytułem wyjaśnienia: osoba kompetentna w tej sprawie jest chwilowo niedostępna i gdy tylko uzyskam taką informację na pewno uzupełnię ogłoszenie (no, chyba, że już ktoś zostanie zatrudniony, to wówczas raczej będzie już bezcelowe).

 

@Miłosz - Spytam retorycznie: czy specjalista IT z doświadczeniem, zgadzający się pracować za "minimalną krajową" - byłby dla Ciebie wiarygodny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co ma jego wiarygodność do najniższej krajowej? Z drugiej strony, jak to ładnie napisałeś, specjalista IT z doświadczeniem chętnie zobaczyłby widełki, bo może nie opłaca mu się jechać 300 km na rozmowę i usłyszeć 1800 zeta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, 1800 nie, zakładając że rozmawiamy powaznie.

Ale specjalista mający pracę w której zarabia np 5000 netto jadący 300km by usłyszeć, że budżet na stanowisko wynosi 4300 netto i ani złotówki więcej może się zdenerwować.

 

Arturze, A pewnie, że dostajecie cv! Dostajecie ich wiele, dostaniecie jeszcze więcej ;) Tylko ilu sensownych kandydatów..;)

Mi w pamięci utkwił jeden przykład, kiedy pojechałem na rozmowę, usłyszałem z 10 razy, że mam bardzo duże doświadczenie, kilka innych komplementów, a na koniec rozmowy Pan z przepraszającym uśmiechem przyznał się, że ich budżet to 3000zł. I w myśl szanowania się wzajemnie i swojego czasu podawanie widełek jest dobre - w końcu, jeśli podacie "do 8000 netto" nie oznacza, że ktoś musi tyle dostać, prawda? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×