Skocz do zawartości
Bartek NullTalk.pl

[SPRZEDAM] Domena nulltalk.pl + baza danych forum

Polecane posty

http://allegro.pl/show_item.php?item=2512902119

 

Cena: 75 zł

 

Możliwa jest również sprzedaż samej domeny.

 

Sprzedaje z powodu małego zainteresowania forum ze strony współpracownika i ekipy. Fora reklamowe (za przeproszeniem) gówno dają, a pozycjonować nie umiem.

 

Domena nadaje się pod forum dla programistów, jak również pod forum wielotematyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh myślałem ,że do końca wakacji przetrwa a tu tylko kilka tyg hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Jaki jest sens tworzenia czegoś, co zaraz będziecie sprzedawać. Nic nie rozwija się w ciągu tygodnia i potrzeba naprawdę dużych wysiłków, kosztów i czasu aby coś dzialało.

 

:)

 

Tak jak z firmą. W tydzień nie przyniesie ci zysków, trzeba czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ale kto by się nie wkurzył, jakby pracował sam, a Ekipa i współwłaściciel się opierda**li. Wyjechałem na tydzień, współwłaściciel miał rozwinąć forum, wracam i dupa. Nic nowego oprócz dwóch użytkowników i kilku postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bartek, z takim podejściem cokolwiek będziesz chciał stworzyć jest skazane na niepowodzenie.

Takie WHT nie powstało w rok , to lata pracy właścicieli , moderatorów , userów i tych co nie widać a tworzą wszystko od zaplecza.

Jeżeli kolega z który próbowałeś coś stworzyć obijał się dobież innego do ekipy po czasie będziesz miał grupę ludzi z pasją gotowych poświęcić wiele czasu dla forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ale kto by się nie wkurzył, jakby pracował sam, a Ekipa i współwłaściciel się opierda**li. Wyjechałem na tydzień, współwłaściciel miał rozwinąć forum, wracam i dupa. Nic nowego oprócz dwóch użytkowników i kilku postów.

taką ekipe sobie wybrałeś to tak masz .

Ja z portalem mp3 zaczynałem też sam w sumie do tej pory tak jest

nie ma co liczyć na kogoś jesli robisz to z pasji to to rób jeśli robiłeś to dla zarobku i liczyłeś na szybki zysk to trzeba było nawet się za to nie brać ... btw co do ceny to nie jest to warte nawet 50 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RafoX, cena do negocjacji :)

 

sshd, można powiedzieć, że byłem od niego "uzależniony". Bo domena jest jego.

a on tak fajnei pozwoli ci teraz zrobic cesję ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jak prowadziłem forum młodzieżowe, prawie rok je rozwijałem, po 3 miesiącach chciałem to rzucić ale jednam wystarczyło mi cierpliwości, po ponad 10 miesiącach sprzedałem, gdyż nie miałem wyjścia a żal mi go było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Generalnie to mega żenia na 102 i mega cyrk kongijski się tutaj wyrabia...

 

Ale z jednym się muszę zgodzić, czasem ma się niby fajnego zioma z którym sa fajne plany współpracy a potem wychodzi dupa sałata. Sam to przerabiałem - Klienci nie będą raczej zainteresowani konwersją telefoniczną o 3 w nocy (mowa o powaznych klientach), ani mailowo gdzie odpowiedź jest po miesiącu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tworząc forum byłem sam, a teraz mam 9 osób w ekipie z czego połowa się obija, więc zrobię redukcje i będzie dobrze. ;)

A forum mam już półtora roku. Na początku nie ma łatwo, ale później idzie już z górki. Mówię ci, nie poddawaj się, rób swoje.

Życzę ci dużo zapału jak nie przy tym projekcie to przy następnym, a jak nie przy projektach, to ogólnie w życiu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Forum funkcjonuje zaledwie 9 dni...

Fora reklamowe (za przeproszeniem) gówno dają, a pozycjonować nie umiem.

Z takim podejściem do niczego nie dojdziesz.

"NullTalk - Forum o webmasteringu, programowaniu, SEO i hostingach"

 

Bierzesz się za tworzenie forum o webmasteringu, seo nie mając zielonego pojęcia o marketingu, reklamie i pozycjonowaniu? Weź się za książki, gdy dorośniesz przyjdzie czas na forum.

 

Po reklamowałeś przez jeden dzień forum i czekałeś na tysiące użytkowników prawda? Czekamy za tydzień na nowy "innowacyjny projekt szukający sponsorów".

 

Chcesz 75 zł zł za domenę + bazę lub 30zł za samą domenę.

Czy baza z 26 tematami i 16 użytkownikami jest warta 45zł?

Edytowano przez Kede (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz forumowicze będą wypisywać swoje mądrości. Chłopak chce sprzedać, to sprzedaje. Większość z was nie stworzyła nic, czym mogłaby się pochwalić, a najwięcej mają do powiedzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz forumowicze będą wypisywać swoje mądrości. Chłopak chce sprzedać, to sprzedaje. Większość z was nie stworzyła nic, czym mogłaby się pochwalić, a najwięcej mają do powiedzenia...

 

Potwierdzam.

 

EDIT/// MazuLuka, dzięki wielkie :) Forum będzie wydzierżawione (pozdrowienia dla RafoX :D). Temat do zamknięcia.

Edytowano przez Bartek NullTalk.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×