Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Bosser

Serwer VPS Polska

Polecane posty

Witam

Rozczarowany usługami webh.pl jestem zmuszony zakupieniem lepszego VPS.

Lokalizacja:Polska

Cena: do 35zł

Jak najlepszy uptime,szybka i dobra komunikacja z BOK.

Parametry ram z 1,5-2gb(Gwarantowane) najlepiej.

Procek nie jest aż tak ważny.

Najbardziej zależy mi na uptime i ramie.

Edytowano przez Bosser (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedz tutaj lub na PW co przeszkadzało i/lub nie podobało Ci się w usługach webh.pl. Nie mam osobiście żadnych problemów, a kontakt wyśmienity, dlatego chciałem się dowiedzieć, z czym można się spotkać. Twoje wymagania z postu pasują idealnie do webh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pakiety z 2gb ram:

webh.pl - 25.90zł

biznes-host.pl - 78zł - bardzo dużo procesora i miejsca - może byś się coś dogadał

ultimahost.pl - 49zł - też dużo procesora

castpol.pl - tu musisz napisać własne zapytanie, bo oferta VPS z tego co kojarzę nie jest jeszcze na stronie

freecast.pl - 60zł (nie wiem czy brutto czy netto) - też bardzo dużo procesora i miejsca

netdc.pl - 99zł

no i jest jeszcze livenet.pl za 19zł miesięcznie :)

to taki przelot przez pierwsze firmy jakie mi wpadły do głowy. Albo zmienisz budżet albo będziesz pytał firmy o niestandardowe pakiety.

 

Misiek08 - fajny podpis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przemyślałem to i uważam że , 1gb ram wystarczy, nie będzie na tym VPS serwerów minecraft jak coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobacz vipower.pl support działa. A serwery działają naprawdę miodnie. Tylko nie wiem do czego ci ten VPS wiece napisze że na vipower.pl nie ma możliwości instalacji serwera MC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiedz co jeszcze ci jest potrzebne:

ile dysku

ile tego procesora

ile transferu i jaka rurka

będzie łatwiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam webh.pl.

 

Świetny support, maszyny też są jak najbardziej OK.

Czytanie z zrozumieniem się kłania :) Użytkownik wynosi się z webh.pl, bo mu coś nie pasuję a Ty mu to polecasz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytanie z zrozumieniem się kłania :) Użytkownik wynosi się z webh.pl, bo mu coś nie pasuję a Ty mu to polecasz ...

 

Nie zauważyłem, przepraszam za niedopatrzenie.

 

Co Ci nie odpowiada w usługach webh.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIe wiem jak u innych ale na moim VPS zdarzają się częste awarie, w 2 miesiącu korzystania z usługi było po 2-4 na tydzień zazwyczaj z rana od 8 lub wieczorem na 1-5h z vps sie nie dało połączyć.Potem na 2 miesiące jakby było mało awarii i teraz w ciągu 3dni były 2awarie jedna ok 19 i wczoraj od 1 do 11:45.

 

Dostałem nową ofertę od webh na meila i jeśli ta się z nimi dogadać to zostanę z nimi dłużej, ich ceny i obsługa jest dorba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIe wiem jak u innych ale na moim VPS zdarzają się częste awarie, w 2 miesiącu korzystania z usługi było po 2-4 na tydzień zazwyczaj z rana od 8 lub wieczorem na 1-5h z vps sie nie dało połączyć.Potem na 2 miesiące jakby było mało awarii i teraz w ciągu 3dni były 2awarie jedna ok 19 i wczoraj od 1 do 11:45.

 

Dostałem nową ofertę od webh na meila i jeśli ta się z nimi dogadać to zostanę z nimi dłużej, ich ceny i obsługa jest dorba.

Też tak miałem, dali mi miesiąc gratis i zrezygnowałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×