Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
MICROGLD

problem z panelem revogames

Polecane posty

witam jeśli nie ten dział to z góry bardzo przepraszam, ale znalazlem tu odpowiedniki do zapytania.

Mianowicie nie administratoruje tego panelu, tylko jestem użytkownikiem... Po pewnym czasie gdy do panelu zarzadania administracja wstawiła nowe zmiany, nie moge sie do niego dostac, gdy wchodze na strone "http://panel.serwery...e/n/panel#Panel" używając google chrome wyskakuje mi błąd tak jak nie było by połączenia z internetem

 

Ups! Przeglądarka Google Chrome nie znalazła strony panel.serwerygier.com

 

Sugestie:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

=/ ja po aktualizacji tego panelu już nie mogę się dostać... Bardzo potrzebny dostęp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalnie działa. Prędzej ogarnij sobie DNS i cache na kompie. Najpierw diagnozuj sieć, bo wyczyści też NetBE (czy jakoś tak), a potem w chrome://net-internals/#DNS też wyczyść. Powinno podziałać. Jak nie to ustaw jakiś DNS w stylu 8.8.8.8 / 8.8.4.4 (Google) czy inne, bo może masz z tym problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zrobilem tak, wchodzac chrome://net-internals/#DNS zrestartowałem DNS, Capture, proxy i wyskakuje mi zamiast adresu ten error:

error: -105 (ERR_NAME_NOT_RESOLVED)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli Twój serwer DNS nie ma wpisu z tą domeną. Jakich DNSów używasz? (PPM na kartę sieciową->właściowości->IPv4->właściwości->DNS) lub (Win+R->cmd->ipconfig /all->"Połączenie lokalne"->Podstawowy serwer nazw/DNS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chyba chodzi o to jezeli dobrze mi sie wydaje

Serwery DNS 192.168.1.1

brama domyślna i serwer DHCP to samo ip.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak masz możliwość to sprawdź na routerze z jakich DNSów on korzysta. Masz neostradę? Ja z podanych wcześniej DNSów wchodzę i problemu nie ma. U Ciebie to ewidentny problem z systemem DNS, bo Chrome powiedziało Ci już, że nie może przetłumaczyć nazwy domenowej na IP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×