Skocz do zawartości
Whispy

Pytanie do webdesigner'ów

Polecane posty

Witajcie, dopiero zaczynam projektować strony internetowe i chciałbym was prosić o pomoc w doborze hostingu. Postaram się sprecyzować na czym najbardziej mi zależy.

  • Przestrzeń dyskowa - wystarczy kilkaset MB ( nie zamierzam wrzucać tam jakiś dużych plików, po prostu będzie to strona do nauki). Zajmuję się tym raczej hobbistycznie.

  • Na pewno musi obsługiwać PHP i posiadać minimum 3 bazy danych MySQL.(Na razie znam takie podstawy HTML, CSS, PHP, Java.)

  • Transfer, nie musi być duży, właściwie będzie ją odwiedzać max kilka osób. Z tym, że ja będę często coś wgrywał, zmieniał, usuwał ( jak to przy nauce i próbowaniu nowych rzeczy) Trudno mi samemu określić jakie to byłyby liczby, tutaj powołam się na wasze doświadczenie :-)

  • Ważne jest dla mnie, aby strona się szybko ładowała. Miałem kiedyś swoją stronę na jakimś darmowym hostingu i strasznie mnie denerwowało jak grafika ładowała się na moich oczach, jeden bar po drugim (layout w photoshop'ie) Zdaję sobie sprawę, że mogłem nie najlepiej to wszystko zoptymalizować, ale chyba mimo wszystko mogło się szybciej ładować :-)

  • Jeśli chodzi o stabilność serwera, to nie jest jakiś priorytet, byleby dało się na tym pracować, wiadomo, że nie jest to strona która musi być dostępna 24/h.

  • Interesuje mnie oferta tak na 6 lub 12 miesięcy, a cena najlepiej tak do 6zl/miesiąc(brutto),chyba że znajdzie się naprawdę dobra oferta to może być trochę więcej.

  • Budżet max 80 zł

 

 

Przeglądałem oferty hostingowe ale najgorsze, jest to, że trudno mi się samemu wyznać na tych liczbach, a te najbardziej polecane serwery niestety nie są tanie.

Zastanawiam się nad MasterNET'em, z jednej strony przewyższa moje wymagania, nie jest drogi, a z drugiej serwery są w Niemczech i nie wiem czy nie będzie to skutkować długim ładowaniem strony.

Ponadto widziałem trochę negatywnych opinii, ale osobiście jestem zdania, że zawsze takie się znajdą, wszystkim nie dogodzi tongue.png

 

Nie chodzi mi o wytypowanie najlepszego hostingu, jeśli ktoś uważa, że zna dość dobra ofertę dla mnie to proszę o podpowiedź. Z góry dziękuję.

Edytowano przez Whispy (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mastetnet - ludzie narzekają na support, który ponoć tam prawie nie istnieje.

 

Nie napisałeś jaka płatność Cię interesuje - miesięczna, kwartalna, półroczna czy może roczna ?

 

W przypadku płatności rocznej zerknij na najmniejsze konto na http://vipower.pl/Konta-WWW - zdecydowanie polecam. Wyniesie Cię to 61.50 zł brutto, więc mieści się w Twoim budżecie.

 

Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Progreso kocha designerów/developerów;) 6x12 to 72 PLN / rok - taką ofertę robimy na życzenie, odezwij się na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Whispy - na początek zainteresuj się nagłówkami, krótkimi paragrafami i listami wypunktowanymi, bo chciałem pomóc coś dobrać, ale ni cholery mi się tego wszystkiego czytać nie chciało : /

 

Budżet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za pomoc, jedna z tych ofert naprawdę przypadła mi do gustu i na dodatek firma zbiera dużo pozytywnych opinii. Pora zabrać się za stronę :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×