Skocz do zawartości
zoxovsky

zabezpieczenie css

Polecane posty

witam.

 

czy jest możliwość zabezpieczenia style.css żeby nikt brzydko mówiąc zapiepszył mi styl forum? albo coś zrobić żeby się nie dało skopiować ?

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A uzupełniając odpowiedź regdosa: po co?

 

Nauka czytania

 

żeby nikt brzydko mówiąc zapiepszył mi styl forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to, że nikt by nie ukrał mi stylu za którego zapłaciłem ...

A grafikę jak zabezpieczysz? :)

 

Nie da się w żaden sposób. Jak chcesz mieć stuprocentową pewność, to niestety nie możesz tego wrzucać do sieci (i dobrze zabezpieczyć kompa).

 

Dobra, koniec lania wody. EOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×