Skocz do zawartości
Gość

Organizacja eSportowa

Polecane posty

Gość

Witam

 

Chciałbym przedstawić moją organizację, która jest stanie spoczynku. Jest to witryna oparta na silniku Webspell. Chciałbym, abyście wycenili jej szablon ponieważ chciałbym go sprzedać. Dodam, że jest unikalny.

 

Oto adres:

www.iniclan.pl

 

Czekam na odpowiedzi

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szablon całkiem, całkiem, ale wszystko stoi na dziurawym webspellu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Grafika z tyłu fajna, nagłówek też, ale sama organizacja treści w typowy sposób chaotyczna... typowy dla tych wszystkich klanów ("organizacji"? WTF?)... popraw to, bo wyceniać sam obrazek jeden i menu to tak trochę nie za bardzo...

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strona bardzo ładna i czytelna.

 

Forum przydałoby się postawić chyba na innym skrypcie, strasznie jest wciśnięte pomiędzy dwie boczne kolumny.

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Szablon całkiem, całkiem, ale wszystko stoi na dziurawym webspellu.

 

Gdym miał możliwość to zrobiłbym to na innym silniku. Po dłuższym czasie stwierdziłem, że webspell to będzie optymalny wybór

 

Kolejna ogranizacja bez KRS wink.png

 

Nie było to prowadzone, aż tak na poważnie, aby rejestrować KRS. Uśpiłem organizację (nazwijmy to gamingiem), aby oszczędzić sobie trudu. Kolejnym krokiem w dalszym rozwoju dalej byłoby założenie działalności.

 

Grafika z tyłu fajna, nagłówek też, ale sama organizacja treści w typowy sposób chaotyczna... typowy dla tych wszystkich klanów ("organizacji"? WTF?)... popraw to, bo wyceniać sam obrazek jeden i menu to tak trochę nie za bardzo...

 

Sądziłem, że treści są w miarę moich możliwości uporządkowane. Wycencie tak jak widzicie.

 

Strona bardzo ładna i czytelna.

 

Forum przydałoby się postawić chyba na innym skrypcie, strasznie jest wciśnięte pomiędzy dwie boczne kolumny.

 

Forum zintegrowane z Webspell całkowicie wystarczało.

 

Wracając, ile mój szablon może być wart?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam top jest ok. Menu główne i slider są po prostu ładne. Niżej jest już trochę gorzej. Sidebary jakoś zlewają się z treścią, za mały kontrast... Białe tło i szara czcionka nie pasują.

 

Szablon jest pod webspell, więc twój target to młodzi ludzie, często w wieku szkolnym (nie mówię, że zawsze). Dlatego nawet jeśli praca grafika i kodera były warte ponad 200 zł, to szablon będzie Ci ciężko sprzedać za więcej niż 100 PLN. Moja opinia na podstawie doświadczenia... Taka trochę niesprawiedliwa rzeczywistość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Oczywiście tutaj mogę się zgodzić - sam szablon jest wart o wiele więcej niż zwykli gracze np: CS'a mogą zaoferować tzn. jak napisałeś o ok. 100%. Istnieje studio w którym projektowane są szablony na jeden wzór, nawet wciąż powtarzająca się czcionka w logotypach. Tutaj wszystko było od zera. Kierując grafikiem celowo nakazałem rozjaśnienie nagłówków. Chciałem, aby szablon był przyjazny dla oka, bez zbędnych ulepszeń, a najważniejsze treści na wyciągnięcie ręki, które znajdował bez większego wysiłku, zarazem nie zniechęcając się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście tutaj mogę się zgodzić - sam szablon jest wart o wiele więcej niż zwykli gracze np: CS'a mogą zaoferować tzn. jak napisałeś o ok. 100%. Istnieje studio w którym projektowane są szablony na jeden wzór, nawet wciąż powtarzająca się czcionka w logotypach. Tutaj wszystko było od zera. Kierując grafikiem celowo nakazałem rozjaśnienie nagłówków. Chciałem, aby szablon był przyjazny dla oka, bez zbędnych ulepszeń, a najważniejsze treści na wyciągnięcie ręki, które znajdował bez większego wysiłku, zarazem nie zniechęcając się.

 

Szablon wcale nie jest wart, aż tak dużo. Ja nie dałbym za niego więcej niż 120 zł. A 200 zł to jest wcale dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Każdy ocenia jak uważa, ale nie wiem ile to "wcale dużo". Jeśli będziesz w stanie stworzyć szablon i go zakodować na takim samym poziomie to z chęcią skorzystam z twoich usług. Jest to szablon dla specyficznej grupy odbiorców.

Edytowano przez patryk0493 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×