Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
gibek2

Ocena mojego Portfolio

Polecane posty

Nie jestem jakimś profesjonalistą ale chciał bym usłyszeć opinie od was na temat wyglądu strony lub ewentualnych błędów itp.

 

Poprostu czy wam się podoba czy straszna kicha ( mile widziane wytłumaczenie :) a nie okropna bo nie lubie zielonego :D ) .

 

http://www.gibek.ct8.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Fajny efekt że zostaje się na tej samej stronie po kliknięciu kontakt itp. tylko że dopasowałeś tylko pod swój monitor, u mnie to nie wygląda tak elegancko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze brak polskich znaków. Pomijam "klijenta". Układ strony też kuleje, jest źle rozplanowany, na stronie głównej już powinny być pokazane twoje prace, a tu ich brak, trzeba przechodzić na osobną podstronę(co nie jest błędem, ale ze 3 prace powinny być już na tej głównej, żeby od razu było widać z kim ma się do czynienia.) Niestety nie wygląda ono zbyt profesjonalnie, musisz je generalnie poprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

O matko boska...

 

Wchodzę na stronę i nie wiem co się dzieje...

 

Jak dla mnie za wysoka, za kolorowa i za mało informacji

 

1/10 moim zdaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dlaczego to takie duże i szerokie? I kolorowe? I w ogóle.. heh.

 

Masakra : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się rozlatuje na wyższej rozdzielczości. Pływa po kątach.

 

Z całym szacunkiem dla Ciebie, ale robisz sobie takim portfolio antyreklamę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za duże skalowanie, jak powiedział Mateusz, dopasowałeś jedynie pod swoją rozdzielczość.

Moja aktualna ocena 2/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja robię na rozdzielczości 1920x1080 to jakie wy macie ? A co do kolorów to zawsze komuś nie pasuje jak bym zrobił jaks ciemniejsza to znowuż była by za ciemna :) a co do " klijentow " to rzeczywiście duża gafa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tekst jako gfx i bez diakrytyków? Rozumiem, jakbyś wrzucił ten krój w CSS i nie dał polskich znaków, bo do tego trzeba mieć czcionkę z ich obsługą, ale że nie chciało Ci się dokleić kilku diakrytyków do grafiki?

Poza tym przeniesienie z indeksu na jakieś cholera wie co z "portfolio" to całkiem niewydarzony pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda klawiatury żeby napisać więcej - po prostu dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisząc że dno jak kolega wyżej pokazujesz swój inteligent bo widocznie na nic wiecęj cie nie stać , poza tym kilka postów wyżej napisałem że zaczynam robić wersję 2 i JESTEM przekonany że z tego co wcześniej zrobiłem można na pewno zrobić dobrą , ładną , przejrzystą , konkretną stronę . A więc zabieram się do pracy ten temat można usunąć lub zablokować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw poczytaj o projektowaniu stron, potem je rób wink.png

Ale że co, ma robić wg schematów bo tak jest lepiej czy co? Mi się tam podoba, gdyby nie było tak rozjechane, to jest moim zdaniem ciekawy styl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi, żeby sobie najpierw rozplanował układ strony, zastanowił się czy użytkownik odnajdzie się na tej stronie. Może robić własny schemat, może robić już jakiś który był, ważne żeby to nie było katorgą dla usera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Urrrrwał nać, ja wiem, że chodziłem do innych szkół, bo mnie jeszcze za ś.p. PRL-u uczono czytać i pisać, ale większości dzisiejszej młodzieży czasami NIE KUMAM. Spacja przed znakami przestankowymi, zero jakiejkolwiek gramatyki, używanie słów których znaczenia nie rozumieją, składnia psu z d... wyjęta.

 

Sorry, że akurat w tym temacie, tutaj mi się już przelała po prostu czara goryczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×