Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
x1349

[Szukam] Administratora Windows

Polecane posty

Witam

 

Potrzebuje jednorazowej pomocy przy serwerze opartym na windowsie 2008. Jest to kimsufi 24g ( i7 920 + 24gb ram). Mam na nim zainstalowany windows 2008 datacenter w wersji trialowej. Do swoich testów muszę zainstalować windows 2008 32bit datacenter trial w virtualboxie (inna metoda wirtualizacji odpada). Ściągnąłem iso ze strony microsoftu, stworzyłem maszynę ale instalacja za każdym razem zawiesza się na 89% przy "expanding files" i w tej kwestii potrzebuje pomocy tj. zainstalowania na jednej maszynie w virtualboxie windowsa 2008 datacenter w wersji trialowej.

 

Zainteresowane osoby proszę o PW z orientacyjnym kosztem wykonania usługi smile.png

 

Pozdrawiam

 

Edit:

LANcaster - dzięki za uwagę :)

 

Budzet - nie mam pojęcia ile taka usługa może kosztować więc budzet nie jest sztywny - zapraszam do składania ofert. Strzelam, że przedział 50-100 pln będzie odpowiedni.

Edytowano przez Gość (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

A nie lepiej użyć Hyper-V?

 

Ściągnij może inną wersję ISO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zainstalowaną wersje 32 bitową więc hyper v nie przejdzie - próbowałem inne iso i to samo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Spróbuj zamontować jako napęd wirtualny i od nowa przeprowadzić instalację, wskazując na napęd DVD/CD :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×