Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
maly90

Hurtownia steamów

Polecane posty

Cześć, z racji tego ze zakładam sklep z kluczami do gier, poszukuje osoby która ma kontakt z dostawcami owych kluczy w cenach hurtowych, bądź odpowiednie firmy które sprzedają po owych cenach.

 

Pozdrawiam

 

PS. Jeżeli będzie trzeba mogę zapłacić za otrzymanie kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie kontakty to zwyczajne kontakty do złodzieji którzy kupują to kradzionymi kartami kredytowymi.

 

NIE MA hurtowni steamów itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, z racji tego ze zakładam sklep z kluczami do gier, poszukuje osoby która ma kontakt z dostawcami owych kluczy w cenach hurtowych, bądź odpowiednie firmy które sprzedają po owych cenach.

 

Pozdrawiam

 

PS. Jeżeli będzie trzeba mogę zapłacić za otrzymanie kontaktu.

 

Sądzisz , że ktoś kto ma dobre dojście po bardzo niskich cenach da Ci też z niego korzystać ? :D

Eh poczytaj czym jest konkurencja i dlaczego lepiej jej nie wspierać , lub po prostu wpisz marketing w google.

 

A taka darmowa wskazówka to: 70% tanich kluczy jest z krajów sąsiednich od Polski i sprzedawane u Nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Licencje możesz brać prosto od STEAM i Origin smile.png

 

Nie miałeś już co napisać co? Po co on miałby prosto od nich kupować, jak on chce zarobić na tym. Przecież nie będzie kupował po normalnej cenie i sprzedawał za połowę tego ile zabulił... Po to kradzione się "kupuje" aby móc psuć rynek i sprzedawać za grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Tylko czy naprawdę myślicie że taki maly90 kupi większą ilość (ile? parę- set/tys. licencji?) Do tego, i tak napewno nie dostanie aż takiej zniżki by móc dorównać cenom na allegro ;).

Edytowano przez mSurf.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, to w Rosji jest tego sporo. Chodzi o kontakty, tam można nabyć steamy za kilka groszy, jednak nie wiadomo z jakiego źródł pochodzą. Na Allegro ktoś sprzedaje sklep z z kluczami + kontakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klucze Steam zakupione w Rosji mają zazwyczaj tylko język rosyjski, dodatkowo aby aktywować taki klucz należy połączyć się przez VPN.

 

Jeżeli chcesz handlować takimi kluczami to łap:

http://plati.ru/asp/index.asp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie mógłby ktos z was na PW podać jedną rosyjską strone, która sprzedaje klucze do gier ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście bym nie ryzykował, niektórzy kumple się przejechali i za samo aktywowanie takiego klucza dostali banixa. Także zastanów się 2x czy chcesz ryzykować całym kontem steam, żeby sobie aktywować gierkę za 50% :P.

 

Więcej do zgoglowania pod hasłem "steam exploited keys" i podobnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

za samo aktywowanie takiego klucza dostali banixa. Także zastanów się 2x czy chcesz ryzykować całym kontem steam, żeby sobie aktywować gierkę za 50%

Pierwsze słyszę. Czyli co, dostanę od kolegi klucz i mi zbanuje konto, bądź będę mieć "kogoś" na celowniku, dam mu za darmo grę i mu zbanuje konto?

 

Nie wiem skąd masz takie informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przykładowo.

 

Nasz kolega Ivan z Rosji kupi gierkę na jakiejś Rosyjskiej stronie za półdarmo i ją sobie aktywuje. Wszystko ok. Ale jak nasz kolega Ivan da jeszcze nam innego key'a z tej samej strony i tej samej gry i my ją sobie aktywujemy to jest zawsze szansa, że key może być albo exploited albo restricted. Ogółem takie keye z tych stronek za półdarmo są najczęściej restricted tylko dla konkretnego regionu (Rosja w tym wypadku), można je aktywować albo przez VPN'a, ale mam jednego kumpla, któremu Valve właśnie za to zbanowało konto z dopiskiem "activating exploited games". M.in dlatego właśnie aktywując keya nigdy nie można być pewnym co do jego legalności, no chyba że jesteśmy pewni co do firmy, od której te keye mamy.

 

Przykładowo:

 

Naprawdę nie chce mi się szukać, ale takich przykładów jest mnóstwo i tak, można się przejechać samą aktywacją takiej gry.
Edytowano przez Archi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze słyszę. Czyli co, dostanę od kolegi klucz i mi zbanuje konto, bądź będę mieć "kogoś" na celowniku, dam mu za darmo grę i mu zbanuje konto?

 

Nie wiem skąd masz takie informacje.

 

Stąd, że istnieje coś takiego na regionalizacja kluczy, w szczególności na Steamie. W paru słowach, aktywowanie klucza poza regionem, do którego jest przypisany jest nielegalne. W sieci jest od groma płaczy na zbanowane konta.

 

Lepiej nie ryzykować, niby się zaoszczędzi parę złotych, ale jest to gra niewarta świeczki. Na swoje konto (250+ gier) w życiu bym nie podpiął klucza z niewiadomego źródła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Steam ma stosunkowo często promocję -75%, gdzie ceny po przeliczeniu na PLN nie są złe, czasami wręcz bardzo dobre.

Nawet teraz jest promocja na 588 gier, poważnie tak ciężko uzbierać parę euro, poczekać na promocję i kupić sobie wszystko legalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

+ Gift ma o wiele większą wartość (trade wartość) niż key, ale to bardziej dla osób które w tym siedzą i chcą jeszcze coś zarobić ;). A wszystkie gry kupowane bezpośrednio przez steama są giftami i można je aktywować "od razu" albo przechowywać w ekwipunku i zrobić z nimi co się chce.

Edytowano przez Archi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×