Skocz do zawartości
maly90

[Sprzedam] DirectAdmin dożywotnio

Polecane posty

Cześć, tak jak w temacie mam na sprzedaż licencje DA Dozywotnia typ:INTERNAL, zakupiona lutego 2012 roku, powód sprzedaży jest prosty... posiadam VPS-a który kosztuje trochę niestety serwisy nie pokrywają kosztów utrzymania i muszę przejść na coś mniejszego (resellera) i w ten sposób nie potrzebny jest mi DIRECTADMIN.

 

Oto zdjęcie z Panelu:

1278074.jpeg

 

Kupiłem licencje za 270 zł

Interesuje mnie 160 zł

Jeżeli ktoś jest zainteresowany proszę podawać na PW nr GG odezwę się, transakcje przeprowadzam przez Allegro aby nie było żadnych problemów. Po przelaniu pieniędzy kontaktuje się z Freecast aby przepisali licencje na konto osoby która zakupiła, oraz oczywiście ID i nr licencji.

 

Jeżeli ktoś zainteresowany to zaprszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Dobrze myślisz :)

 

No chyba że się jakoś dogadasz z firmą, bo i takie cuda widziałem na tym forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jak wiemy INTERNAL zmuszą do korzystania z VPSów/dedyków u firmy gdzie się zakupiło licencje, jednakże po rozmowie z właścicielem freecast bez problemu można podpiąć licencje pod serwer zewnętrzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co uwidacznia jak właściciel freecast podchodzi do respektowania licencji produktu, który sprzedaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

@maly90 Znasz takie magiczne słowo jak... licencja?

 

Licencja licencją, ale nie raz było mówione na forum że ktoś ma licencję Internal a używa na zewnątrz w freecascie, nie podam ci teraz linków bo dawno to widziałem, ale wiem że było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem co to jest licencja, ale możliwe ze freecast dogadało sie z właścicielem DirectAdmin, że jednak mogą na zewnętrzne serwery przypinać, bo gdyby było inaczej to taki proceder już dawno by się skonczył a freecast dostało by kare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem co to jest licencja, ale możliwe ze freecast dogadało sie z właścicielem DirectAdmin, że jednak mogą na zewnętrzne serwery przypinać, bo gdyby było inaczej to taki proceder już dawno by się skonczył a freecast dostało by kare.

 

Chciałbym zobaczyć taką umowę ...;)

Kiedyś się skończy, wtedy będzie się działo na forum ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem co to jest licencja, ale możliwe ze freecast dogadało sie z właścicielem DirectAdmin, że jednak mogą na zewnętrzne serwery przypinać, bo gdyby było inaczej to taki proceder już dawno by się skonczył a freecast dostało by kare.

Kpisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@maly90

 

podeślij na pw jak pisałem fvat , nr licencji i klienta i na kogo jest zarejestrowana w freecast ( aby zweryfikować ) licencja bo czekam już 24 h i nie mam tych danych do sprawdzenia i linku do allegro z aukcją ;) , nie mówię iż jej nie masz ale jeżeli dogadaliśmy się do ceny a danych nie ma więc sam wiesz... coś nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×