Skocz do zawartości
kafi

Przyjaźń OVH z WHT :]

Polecane posty

Właśnie phishing ma się dużo do zaistniałej sytuacji.

Bywa, że (jeśli dasz się nabrać) wpisujesz dane logowania na obcej stronie, po czym "jakiś błąd" i ponownie musisz wpisać dane logowania, tym razem po przekierowaniu już na prawdziwą stronę logowania, lub też zdarzają się inne podobne sytuacje. OVH informuje Cię, że właśnie z jakiejś obcej strony na ich stronę logowania trafiłeś, i że powinieneś uważać.

Oczywiście czasem to nadgorliwość, ale widocznie OVH wyznaje zasadę "better safe than sorry / przezorny zawsze ubezpieczony". Banki też zawsze ostrzegają, aby nie klikać w zewnętrzne linki prowadzące do ich strony logowania (czasem prawdziwej, czasem rzekomo prawdziwej).

Edytowano przez Piotr GRD (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no tak...ale w ogóle dziwny pomysł...że OVH miałoby się przejąć WHT bez urazy ale nie ta skala smile.png

 

Pomyśl logicznie. To automat. Każda strona jest uznawana za szkodliwą, a automat dodatkowo pewnie bardziej wyczulony na wszystko z zewnątrz co w adresie ma ovh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Pomyśl logicznie. To automat. Każda strona jest uznawana za szkodliwą, a automat dodatkowo pewnie bardziej wyczulony na wszystko z zewnątrz co w adresie ma ovh.

 

 

nie zrozumiałeś mnie...chodziło w ogóle o pomysł że OVH mogłoby taki komunikat ustawić tylko względem WHT...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, to polski oddział OVH na bieżąco czyta opinie o sobie na WHT ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

nie zrozumiałeś mnie...chodziło w ogóle o pomysł że OVH mogłoby taki komunikat ustawić tylko względem WHT...

 

Po co mieliby to robić? To zwykłe zabezpieczenie przed phishingiem. Temat powinien do kosza polecieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×