Skocz do zawartości
qjam

Jaki hosting dla mnie? Poproszę o oferty sprawdzonych hostingów

Polecane posty

Witam.

 

Zamierzam ruszyć z portalem społecznościowym. nie zdradzę oczywiście szczegółów. Portal będzie zawierał głównie zdjęcia i informacje o użytkownikach. Tak jak jest to z facebookiem, nk tyle, że oglądalność będzie oczywiście mniejsza - portal skierowany do pewnej grupy użytkowników. Największe tego typu portale jakie znam mają po 200-300 tysięcy użytkowników ale wiadomo, że ta liczba była budowana przez lata.

 

Chciałbym otrzymać od Was oferty hostingu który będzie:

- bezpieczny

- tani

- oferował dobry kontakt z administratorami

- bezproblemowa obsługa i możliwość "przeskoczenia" na wyższe opcje hostingowe

 

Nie ukrywam, że zależy mi na hostingu który będzie przede wszystkim tani. Jestem studentem z kilkoma pomysłami, a wiadomo że budżetu za wielkiego nie mam. Nie jestem w stanie przewidzieć ile transferu na początku będzie zużywał taki portal społecznościowi dlatego chciałbym od Was tych kilku rad... no i oczywiście jak duży ma być dysk na takie "fotki"... Ile wystarczy na początek?

 

Czekam i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Myślę, że spełniamy wszystkie Twoje wymagania.

 

 

Mini www

 

Powierzchnia dysku: 2 GB

sądzisz że 2 gb mu starczy pod społecznościówkę ?

co ludzie zdjęcia będa uploadować przestań...

 

Polecam progreso.pl dysk 50gb cena nie wielka stabilne serwery no i transfer unlimited

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Pamiętaj że jak portal społecznościowy to serwer musi spełniać pewne warunki prawne ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj że jak portal społecznościowy to serwer musi spełniać pewne warunki prawne ;-).

 

Musi.

 

@qjam

 

Jeżeli twoja strona nie jest jeszcze gotowa, to możemy zaproponować Ci okres testowy na czas prac przy serwisie - nie zapłacisz ani grosza i będziesz mógł spokojnie rozwijać serwis. Kiedy będziesz gotowy przygotujemy dla Ciebie specjalną ofertę.

 

Do dyspozycji dostaniesz masę narzędzi dla developerów z dostępem do SSH i realnym, 24-godzinnym wsparciem. Pomożemy uporać się z GIODO - dostaniesz od nas gotową umowę i opis zabezpieczeń.

 

Jeżeli jesteś zainteresowany - odezwij się na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili posiadam 3000 zł. Jednak około 2500 - 3000 zł będzie dla programisty. Resztę muszę opłacić z pieniędzy które zarobię przez wakacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście byłoby dobrze gdyby to było jak najmniej ale coś koło 50-70 zł miesięcznie byłoby dobrze... Chodzi mi głównie o transfer bo wiadomo, że zdjęcia szybko "zjedzą" przyznany mi transfer. Ciężko mi ocenić jak szybko będzie on uciekał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×