Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Kolopik

Niestara komedia

Polecane posty

Witam, możecie polecić jakąś dobrą komedię ? Tylko nic starego, bo je pewnie już obejrzałem. Interesują mnie wszystkie, amerykańskie, polskie, francuskie itd itp. :)

 

Z góry dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzyj Nietykalni, francuski film z tego roku. Może nie stricte komedia ale można się pośmiać, ogólnie wart obejrzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kick-Ass (2010)

Superhero (2008) [waszka man]

 

To chyba (prawie)* najgorsze dwie komedie, pomimo tego nie żałuje że je obejrzałem. Ten drugi strasznie głupi ale naprawdę śmieszny. Co do pierwszego to ciekawy rozwój akcji, pomysł, ogólnie ciekawy film, dość dużo się dzieje. Proponuję parę zgrzewek piwka do seansu tongue.png

 

* Prawie bo najgorsza komedia którą zacząłem oglądać (bo obejrzeć się do końca jej nie dało) to "Chłopaki na Ibizie". Istna masakra..

Naprawdę dobrej komedii to chyba nie oglądałem, więc podałem te "nieco inne". tongue.png

 

 

edit

Co do powyższych

American Reunion - osobiście zawiodłem się. Wcześniejsze części American Pie były dużo lepsze.

Project X - dobry film, dość nieprzewidywalny, aczkolwiek wg. mnie nie pasuje do kategorii "komedia".

Edytowano przez Kede (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kick-Ass (2010)

Superhero (2008) [waszka man]

 

To chyba (prawie)* najgorsze dwie komedie, pomimo tego nie żałuje że je obejrzałem. Ten drugi strasznie głupi ale naprawdę śmieszny. Co do pierwszego to ciekawy rozwój akcji, pomysł, ogólnie ciekawy film, dość dużo się dzieje. Proponuję parę zgrzewek piwka do seansu tongue.png

 

* Prawie bo najgorsza komedia którą zacząłem oglądać (bo obejrzeć się do końca jej nie dało) to "Chłopaki na Ibizie". Istna masakra..

Naprawdę dobrej komedii to chyba nie oglądałem, więc podałem te "nieco inne". tongue.png

 

Dzięki wszystkim za odpowiedzi ;) Na pewno obejrzę je wszystkie.

 

Kede, widzę, że masz podobne poczucie humoru, też lubię te głupie komedie i wszystkie, które wymieniłeś obejrzałem i bardzo mi się podobały. Nawet obejrzałem "Chłopaki na Ibizie" film dobrze poryty, nawet momentami zabawny, ale muzyka świetna, mam nawet cały album tych gości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może mrówki w gaciach 1,2. ;)

Fajny film: Przyjęty (2006)

 

.Fakt w sumie wszystkie które podaje są dość stare tongue.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może mrówki w gaciach 1,2. wink.png

Fajny film: Przyjęty (2006)

 

.Fakt w sumie wszystkie które podaje są dość stare tongue.png

Też widziałem. Tobie polecam Weekend 2011 (polski). Zdecydowałem, że obejrzę najpierw Salę Samobójców... Może to nie jest komedia, ale wszyscy tak chwalą ten film :> . Jutro obejrzę, to co podaliście powyżej :)

 

No to lecę oglądać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O "Harold i Kumar uciekają z Guantanamo (2008)" to był świetny film!! Przypomniałeś mi wink.png Chyba najlepsza komedia którą oglądałem

 

edit;

Sala samobójców to całkowity odłam od polskich filmów na niskim poziomie. Daje do myślenia, polecam ;)

Edytowano przez Kede (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ale jakiego rodzaju komedii szukasz?

Takich debilnych totalnie (jak Harald i Kumar), czy jakieś tematyczne, że np. o zielsku czy policjantach, czy takie mądrzejsze (wspomnieni Nietykalni, którzy są no już nie do końca czystą komedią)?

Określ się trochę...

 

A tak poza tym to zawsze można w google wpisać "top comedies 2010" czy coś i wyskoczy 10-20 tytułów.

 

Harald i Kumar - jedynka jeszcze nawet spoko, w Guantanamo to może momenty były śmieszne, a tak to ten skośnooki aktor dla mnie w ogóle nie jest komikiem.

 

Z takich "na chama" komedii to polecam The Onion Movie, przy okazji za***isty komentarz rzeczywistości.

Do tego o zielu - Half Baked.

O policjantach: Super Troopers,

ta sama ekipa zrobiła też o kelnerach: Slammin' Salmon. Fajne bardzo i takie kumate, nie syfiaste jak te Haroldy i Kumary.

American Pie w sumie też klasyk, warto wszystkie mieć obejrzane, bo trochę tego było.

Z zombie - Shaun of the Dead

Chlanie - Kac Vegas (ale to pewnie widziałeś)

Taka ciut mądrzejsza: The Invention of Lying, że świat bez kłamstw i jeden gościu odkrywa kłamstwo i wykorzystuje ludzi.

Imprezowe: Old school (za***iści aktorzy)

Damsko-męskie, jak z kobietą chcesz oglądać, to polecam: The Four Christmases, wszystko z Vaughnem generalnie za***ioza, do tego Couples retreat. Forgetting Sarah Marshall .

Szpiegowskie: The Informant, I Spy (z jednym z braci Wilson i Eddie'm Murphy).

Familijna, ale spoko aktorzy: Role models.

Ja lubię też np. z Martinem Lawrencem, np. Rebound (familijny taki raczej), Black Knight, Blue Streak (sensacyjna komedia).

 

To takie bardziej kumate przeważnie filmy, że nie, że nasrał dzieciak koledze na ucho i wszyscy udają, że to jest śmieszne.

Dużo, dużo mogę polecić, tylko określ się trochę, jaki klimat, jaki temat, jakiś aktor ulubiony?

Bracia Wilsonowie, Will Ferrell, Vince Vaughn, Martin Lawrence - to moi ulubieni aktorzy filmów z luzem.

 

EDIT:

Co to za gówniany jakiś filtr na teksty trochę bardziej luzackie?

WTF?

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Luknij może te filmy, 21 Jump Street (2012), Danceflick, Jony English Rebourn (2011), Trawka Marzeń, To tylko sex (2011), In Time (2011), Bez Smyczy.

Edytowano przez N0Name (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×