Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Nmar

Skromny budżet na reklamę - jak najlepiej spożytkować?

Polecane posty

Jak najlepiej spożytkowalibyście 200-300 zł na reklamę strony www? Czy cokolwiek można zdziałać za taką kwotę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zależy czego ta reklama i czego oczekujesz. Co innego jak chcesz coś sprzedać jednorazowo, co innego zwiększyć odwiedzalność strony, itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwiększyć odwiedzalność. Hmm tylko Adwords przychodzi mi do głowy. Nie znam się za bardzo na reklamie w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście zainwestowałbym w katalogowanie i precle. Wszystko zależy od strony i konkurencyjności w Google.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zainwestuj w pozycjonowanie i boksy reklamowe np. adtaily.pl

 

W końcu i ja na to wpadłem i zmieszczę sie finansowo na kilkudniową kampanię, pewnie za wiele tym nie osiągnę ale na początek można spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to będzie twoja pierwsza reklama np. w google lub facebook to warto skorzystać z kuponów promocyjnych. W ten sposób z 200-300 zł możesz mieć 500-600 do wykorzystania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy jaką masz konkurencję - im bardziej niszowy projekt tym łatwiej dla Ciebie. Ja mogę polecić Google Adwords - spróbuj poszukać po forach webmasterskich oferty odsprzedaży/udostępnienia kuponu + Twój budżet i będziesz miał całkiem niezłą sumę. Adwords jest bardzo prosty w obsłudze, a także dostarcza bardzo wielu informacji, np. o tym jakie ceny za kliknięcie może oferować konkurencja. Masz również możliwość przybliżonego oszacowania ilu masz konkurentów i jakim budżetem mogą dysponować na marketing.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też się nad tym zastanawiam, jednak pozycję mam dość dobrą, odwiedziny na poziomie 40k uu miesiecznie (wystarczająco), ale brak udziału użytkowników w portalu, mało się rejestruje itd. Polecacie coś ? Myślę nad konkursem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolopik - myślę, że konkurs to spoko pomysł. Warto też zaoferować użytkownikom jakieś profity z posiadania konta, np dostęp do ciekawszych materiałów

 

a co do głównego tematu to 200 zł na adwordsy to wg mnie za mało żeby przyniosło jakiś specjalny efekt, chyba że masz łatwe frazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może marketing szeptany? Mi gość to wykonywał (lvcas@onet.eu) dla mojej strony - likemore.pl i przyniosło świetne rezultaty w postaci większej liczby zarejestrowanych uzytkowników, liczby odwiedzin ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainteresuj użytkowników jakimś fajnym bannerem 125x125px w Adtaily płacąc w modelu CPC. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tu masz przykład jak nie stosować marketingu szeptanego, bo źle to wygląda jeżeli się ktoś połapie,

luvcas częściej chyba zmienia nick na forum niż skarpetki:

 

 

 

A może marketing szeptany? Mi gość to wykonywał (lvcas@onet.eu) dla mojej strony - likemore.pl i przyniosło świetne rezultaty w postaci większej liczby zarejestrowanych uzytkowników, liczby odwiedzin ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×