Skocz do zawartości
sshd

ct8.pl na sprzedaż ?

Polecane posty

No niestety, ale opinia dobra, kont sporo napewno ktoś kupi.

 

Na dole wyjaśnienie dlaczego sprzedaje:

Dlaczego sprzedaję? Z powodów osobistych, gdybym nie musiał, to na pewno bym nie sprzedał, bo sporo pracy włożyłem w ten projekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na dole wyjaśnienie dlaczego sprzedaje:

Znowu będzie, że się uwziąłem... Ale ten tekst to widziałem już wiele razy. Ot to po prostu pomysł Kolopika/kacperinjo na troszkę mamony - rozkręcić tyci jakąś stronę / jakiś hosting i zlicytować go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu będzie, że się uwziąłem... Ale ten tekst to widziałem już wiele razy. Ot to po prostu pomysł Kolopika/kacperinjo na troszkę mamony - rozkręcić tyci jakąś stronę / jakiś hosting i zlicytować go.

Więcej kasy w to władował niż to warte ;) Jestem zdziwiony, że cena wynosi >100zł i nie przekroczyła minimalnej.. ja bym się cieszył gdyby ktoś za to mi chciał chociaż 100zł dać

 

Niemniej, nie nasza sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więcej kasy w to władował niż to warte wink.png

Niemniej, nie nasza sprawa smile.png

dokładnie w dodatku teraz serwer opłać domenę opłać ...

jakie z tego profity w sumie żadne bo na co komu kupować interes do dokładania ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skończyły się pieniążki na serwer wink.png

A gdzieś to wyczytał ? biggrin.png

 

Jeżeli cena minimalna nie zostanie przebita to hosting zostaje u mnie, będzie nadal działał, lecz w pomocy technicznej będzie siedział mój kuzyn, który zna tylko obsługę Thunderbirda, dlatego zdecydowałem się na sprzedaż wink.png

 

Cena minimalna jest wysoka i pewnie nie zostanie przebita, ale aż tak bardzo nie zależy mi na sprzedaży.

Edytowano przez Kolopik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z opisu aukcji dowiadujemy się o nowym forum freewht.pl

Ciekawe...

które za pewne za 2-3 miesiące też wyląduje na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale się czepiacie ! Czy jak TVN sprzedaje stację dla np. chińczyków to wy też się czepiacie że po co oni w ogóle ją zakładali ? Skąd wiecie że Kolopik sprzedaje bo mu się nie chce prowadzić interesu, a może potrzebuje pieniędzy? Przecież ich sobie nie wyczaruje. Zastanówcie się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd wiecie że Kolopik sprzedaje bo mu się nie chce prowadzić interesu, a może potrzebuje pieniędzy? Przecież ich sobie nie wyczaruje. Zastanówcie się...

Jak krowie na rowie tłumacząc, to chodzi tu o pewną prawidłowość w postaci:

1. Rejestrujemy jakąś domenę.

2. Otwieramy kolejny klon kwejka albo kolejny darmowy hosting.

3. Czekamy, aż to będzie miało jakikolwiek ruch.

4. opcjonalnie - Dopalamy stronę jakimś śmieciowym ruchem

5. Wystawiamy serwis pod młotek, z przyczyn rzekomo osobistych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Kimsufi 2G 1300 domen? Jakos mi sie to malo realne wydaje... Chyba, ze 90% to martwe konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak krowie na rowie tłumacząc, to chodzi tu o pewną prawidłowość w postaci:

1. Rejestrujemy jakąś domenę.

2. Otwieramy kolejny klon kwejka albo kolejny darmowy hosting.

3. Czekamy, aż to będzie miało jakikolwiek ruch.

4. opcjonalnie - Dopalamy stronę jakimś śmieciowym ruchem

5. Wystawiamy serwis pod młotek, z przyczyn rzekomo osobistych.

No tak zgodzę się z tobą(wiem o co chodzi i nie potrzebnie to dokładnie rozpisywałeś). Darmowy hosting długo nie utrzyma się bez reklam, ale miałem tutaj na myśli że nie koniecznie trzeba na każdego jechać tego typu tekstami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Jak krowie na rowie tłumacząc, to chodzi tu o pewną prawidłowość w postaci:

1. Rejestrujemy jakąś domenę.

2. Otwieramy kolejny klon kwejka albo kolejny darmowy hosting.

3. Czekamy, aż to będzie miało jakikolwiek ruch.

4. opcjonalnie - Dopalamy stronę jakimś śmieciowym ruchem

5. Wystawiamy serwis pod młotek, z przyczyn rzekomo osobistych.

 

Brednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kafi, nie raz już o tym pisałem. Niestety Ct8.pl nie był projektem, który miał być przeznaczony od razu na sprzedaż. Poza tym mało by mi się to opłacało, ponieważ za serwer trzeba płacić (73zł m-c), DA trzeba kupić (250zł lifetime) i teraz jak miałoby mi się to zwrócić ? Nie ma opcji...

Już na forum pisałem dlaczego zdecydowałem się na otwarcie darmowego hostingu itd. Ja dokładnie rozumiem o co chodzi. Masz poniekąd rację, ponieważ ludzie tak robią, ale gdyby ct8.pl miałoby ten "śmieciowaty ruch" to nie byłoby aż tak popularne i warte tego, by pisać o tym na forum, żę jest na Allegro ? Mało osób poleca mój hosting ? mało jest o nim informacji na forach? Mało mam użytkowników? Mało osób pisze do mnie w sprawie współpracy ? (no właśnie dość sporo).

 

Rafox, ja wiem, że ty możesz mieć mi za złe, bo trochę nieładnie się zachowałem, jak odrzuciłem twoją ofertę współpracy, ale bądźmy poważni :) Widzisz, tutaj piszesz, że trzeba to opłacić, tamto opłacić ble ble ble, a sam składałeś mi propozycję współpracy. Twój WHMCS, DA, Duży VPS nie zrobiły na mnie wrażenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Rafox, ja wiem, że ty możesz mieć mi za złe, bo trochę nieładnie się zachowałem, jak odrzuciłem twoją ofertę współpracy, ale bądźmy poważni smile.png Widzisz, tutaj piszesz, że trzeba to opłacić, tamto opłacić ble ble ble, a sam składałeś mi propozycję współpracy. Twój WHMCS, DA, Duży VPS nie zrobiły na mnie wrażenia smile.png

a co ja mam mieć za złe nic nie mam odrzuciłeś to odrzuciłeś proste :) kto inny w sumie na tym wyszedł

ale teraz to już mniejsza o to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez jakoś nie wierze że na kimsufi 2G leży 1300stron, chyba że większość nieaktywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolopik już nie raz pisał że tworzy strony po to żeby je rozkręcić a potem wystawić na allegro. (kopie demotów etc.)

Ale po co krytykujecie sprzedaż? Jego wola, jego sprawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Kimsufi 2G 1300 domen? Jakos mi sie to malo realne wydaje... Chyba, ze 90% to martwe konta.

Prawdę mówiąc, gdy generowałem listę domen i subdomen, to wyszło mi łącznie 1951 (na dzień dziesiejszy jest ich o kilka więcej). Na pierwszy rzut oka wydaje się to niemożliwe, ale to darmowy hosting i ruch na tych domenach nie jest zbyt duży (na logikę). Gdybyś miał jakiś ciekawszy projekt to nie trzymałbyś go na darmowym hostingu, prawda ? Poza tym ten mój 2G ma nawet dobry procesor, jest to: Intel® Pentium® Dual CPU E2180 @ 2.00GHz + HT (jakby jeszcze jeden rdzeń). Całkiem dobrze sobie radzi, jednak w godzinach szczytu troszkę dostaje po tyłku wink.png

 

Niektóre fora i blogi dają się we znaki, ale ograniczam im CPU ręcznie.

 

Teraz pozostaje modlić się, żeby nie przebito oferty aktualnego zwycięzcy aukcji, ponieważ wiem, że można mu zaufać i nie zrobi z Ct8 płatnego hostingu, choć nawet zalecam dodanie 1 płatnego pakietu(bez wklejonej stopki), ponieważ dość sporo użytkowników prosi o jej usunięcie i oferuje za to pieniążki.

Edytowano przez Kolopik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza tym ten mój 2G ma nawet dobry procesor, jest to: Intel® Pentium® Dual CPU E2180 @ 2.00GHz + HT (jakby jeszcze jeden rdzeń).

jakie HT? ten procesor ma 2 rdzenie - 2 wątki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×