Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
globox99

Dokładne położenie DIVA na stronie!

Polecane posty

Witam, mam pytanko dotyczące html, php.

Zacznę od przykładu aby lepiej to się dało zrozumieć.Chcę aby w wyznaczonym na obrazku zdjęciu było miejsce na INCLUDE, które wywoła skrypt ZASILACZA. Dzięki niemu ludzie będą mogli kupić to i owo.91683783274536961751.png

 

 

Moje pytanie brzmi. Czy ktoś może powiedzieć mi jak zrobić aby ta ramka była ustawiona co do 1 pixela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozycjonowanie względem jakiegoś innego stałego elementu np. dla tej całej dużej ramki (wybrano ofertę ...) nadajesz position: relative a dla tej ramki nadajesz width, height, position: absolute, top i left jeżeli chcesz sobie od lewej pozycjonować lub right jeżeli od prawej krawędzi elementu nadrzędnego (wybrano ofertę ...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że w momencie gdy w części treści strony zawartość będzie długa, będzie nachodzić pod ten czerwony kwadrat przy pozycjonowaniu absolutnym... warto zastosować opływanie za pomocą float:right dla tego kwadratu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mam problem.. Kiedy wrzucam to na sam duł strony to staje się ona BARDZO DŁUGA.

Znalazłem sposób wrzuciłem to w TEXT w inne miejsce. Teraz mam takie coś http://hardlive.pl/sklep/rp/vip.html

To działa, lecz ZAKUP OFERTĘ jest pod spodem tak jakby pod tekstem.. Nie można nic klikać itp.. Próbowałem podnieść to za pomocą z-index ale nie działa...

I pytanie moje takie.. Jak to na wierch dać?

Edytowano przez globox99 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×