Skocz do zawartości

globox99

Użytkownicy
 • Zawartość

  105
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

-29 Zła

1 obserwujący

O globox99

 • Ranga
  Stały użytkownik

Metody kontaktu

 • Strona WWW
  http://www.MinecraftForums.pl

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Witam, mam pewien problem.. Próbuję pobrać pliczek z URL przy pomocy JAVY ale nie ważne jakiego kodu używam to zawsze pobiera niekompletny plik. Jakby 1/10 całości.. Oto mój kod: public void file() throws IOException{ InputStream in = null; FileOutputStream out = null; try { System.out.println("Starting download"); long t1 = System.currentTimeMillis(); URL url = new URL("http://www.minecraftpolska.net");// or you can hard code the URL // Open the input and out files for the streams HttpURLConnection conn = (HttpURLConnection) url.openConnection(); in = conn.getInputStream(); out = new FileOutputStream("jakispliczek.jar");//// or you can hard code the filename // Read data into buffer and then write to the output file byte[] buffer = new byte[8192]; int bytesRead; while ((bytesRead = in.read(buffer)) != -1) { out.write(buffer, 0, bytesRead); } long t2 = System.currentTimeMillis(); System.out.println("Time for download & save file in millis:"+(t2-t1)); } catch (Exception e) { // Display or throw the error System.out.println("Erorr while execting the program: " + e.getMessage()); } finally { // Close the resources if (in != null) { in.close(); } if (out != null) { out.close(); } } }
 2. Witam, mam stronę gdzie użytkownicy posiadają własną PODSTRONĘ do kóreych chcę zrobić jakiś przyjazny link. Interesuje mnie wykonanie czegoś takiego www.MojaDomena.pl/testowa kieruje na www.MojaDomena.pl/sklep/testowa Głównym portalem sklepu jest oczywiście katalog SKLEP i to tam każdy użytkownik ma swój sklep lecz o innym ID (nazwie) chcę aby skrypty PHP pobierały nazwę z pierwszego linku (www.MojaDomena.pl/testowa) i odrazu przekierowywały na www.MojaDomena.pl/sklep/testowa i tam wyświetlały całą stronę z katalogu www.MojaDomena.pl/sklep ze zmienną nazwy sklepu TESTOWA Mam nadzieję, że zrozumiecie. Jeśli nie.. to postaram się to opisać nieco inaczej. Proszę o pomoc jak mogę to zrobić. Pozdrawiam.
 3. Strony z reklamami

  Witam serdecznie, może ktoś z użytkowników na forum ma jakieś pojęcie na temat tego co chcę osiągnąć i pomoże mi w znalezieniu rozwiązania Mianowicie, posiadam stronę gdzie chcę udostępnić użytkownikom otrzymanie darmowych "punktów" w zamian za wykonanie jakiejś czynności, np. pobranie aplikacji, wypełnienie ankiety. Takie rozwiązania oferują strony: OfferYoro, AdscendMedia, AdGateRewards, Persona.ly (Proszę zakropkować jeśli to reklama i jest nie dozwolona na forum) Problem odnośnie tych stron jest taki, że tylko jedna z nich oferuje polskie reklamy (zadania do wykonania). Czy ktoś z Was zna Polskie odpowiedniki takich stron? Z góry dziękuję za pomoc.
 4. Automatyczne odpalenie w przypadku CRASHA

  Hmm.. w jaki sposób te programy mogą sprawdzać czy server działa. Niestety jest tylko jeden sposób aby to sprawdzić, czyli sprawdzenie linijek konsoli ;/
 5. Witam, posiadam server, któremu zdarza się czasami "skraszować". Robi się to tak, że skrypt, który odpowiada za automatyczne włączenie servera nie jest w stanie tego zrobić. Moje pytanie brzmi, czy za pomocą komendy "screen" lub innej można sprawdzać czy w konsoli servera znajduje się jakiś ciąg znaków? Podam przykład: 1. Server sie crashuje z komunikatem w konsoli "GC read timed out" 2. Skrypt, który wykonywałby się co kilka minut sprawdzał by czy w konsoli servera w ostatnich 100 linijkach nie ma czasami komunikatu "GC read timed out" a) jeśli komunikat jest to skrypt stopuje proces aktualnego servera i odpala na nowo b) jeśli komunikatu nie ma to znaczy, że server działa Dziękuję z góry za pomoc, mam nadzieję, że opisałem to w miarę zrozumiale
 6. Sprawdzanie czy screen jest odpalony

  Problem w tym, że nawet jeśli screena nie ma to i tak wywala że jest ;/ EDIT: Poprawiłem troszkę i działa "if [ $screen -eq 2 ]; then"
 7. Sprawdzanie czy screen jest odpalony

  Wszystkie wasze odpowiedzi są właściwe ale niestety nie wiem jak ich użyć w skrypcie (demonstracyjnym), który podałem wyżej. komenda screen -ls | grep "nazwa_screena" pokazuje mi screena ale jak wykorzystać to aby robiło odpowiednia akcję jeśli ten screen jest a inną jeśli go nie ma? Przykład if screen -ls | grep "nazwa_screena" is true: echo "Cos tam" else: echo "costam innego" Dziękuję z góry za odp.
 8. Witam, mam problem. Jaką komendą mogę sprawdzić czy screen o nazwie "test" jest odpalony? Chcę zrobić taki oto skrypcik (wersja demonstaracyjna) if screen "test" exists: echo "ODPALONY" else: echo "NIE DZIAŁA"
 9. IPTABLES drop powyżej X pakietów

  Czyli maksymalnie mogę ustawić 10k pakietów ? Możesz podać mi całą komendę?
 10. Witam, czy da sie ustawić za pomocą iptables aby dropało połączenie, które wysłało więcej niż X pakietów?
 11. Witam, mam pytanie. Czy w LINUXIE istnieje jakiś program, który rozsyła nadchodzące połączenie randomowo na inne iP? Przykład: Taki program miałby losowo wrzucać na serwer.
 12. Witam, mam pytanie. Czy w LINUXIE istnieje jakiś program, który rozsyła nadchodzące połączenie randomowo na inne iP? Przykład: Taki program miałby losowo wrzucać na serwer.
 13. Witam, mam skrypt logowania. Jak mogę zrobić aby jeśli zalogowany użytkownik jest taki jaki ma być to otrzymuje uprawnienia do strony, jeśli nie to wywala błąd, że brak dostępu. NP. zalogowany user to TEST jeśli jest test to wyświetla mu zawartość strony jeśli jest test123 to wyświetla mu inną zawartość. $user_data['user_name'] <--- to jest zmienna która pokazuje mi nick zalogowanego usera. Jak mogę dzięki temu zrobić to co chce
 14. Laptop do sprawdzenia

  Wtiam, chcę kupić tego lapka: http://www.esc.pl/product_info.php?products_id=59115 Chciałbym abyście poradzili mi czy jest dobry jak na swą cenę.
 15. Potwierdzenie formularza - JavaScript

  MÓJ MISZCZU! Działa! A co do poprawki całości to co tam może być do poprawy?
×