Skocz do zawartości
HaPe

$ za link w stopce

Polecane posty

Witam,

 

Dostał ktoś z was także ofertę na PW na temat odpłatnego umieszczenia linka pewnej firmy w waszej stopce?

k*wa, to już przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Nie wiem o kogo chodzi ale w sumie nie widzę w tym nic złego ;) Reklama taka jak każda inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może niedługo będą opłaty za polecanie firm w tematach?

 

gdzie Ty żyjesz ?

nigdy nie słyszałeś pojęcia: "marketing szeptany" ?

i pisze to gość który w sygnaturce poleca firmy licząc na $$ tongue.png

Edytowano przez Edart (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Jeżeli regulamin tego nie zabrania to nie widzę problemów :)

 

Szkoda że nie dostałem takiego czegoś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Jak mi zapłacą - ale tak lepiej - to umieszczę w stopce link do takiej pewnej partii politycznej... ale musieliby naprawdę nieźle sypnąć kasą :)

 

Jakby ktoś chciał się zareklamować czy cuś to już wie gdzie uderzyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Dostał ktoś z was także ofertę na PW na temat odpłatnego umieszczenia linka pewnej firmy w waszej stopce?

k*wa, to już przesada.

A ile dają ;)

 

Może warto ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Dostał ktoś z was także ofertę na PW na temat odpłatnego umieszczenia linka pewnej firmy w waszej stopce?

k*wa, to już przesada.

Wstyd się przyznać, ale jestem baranem co czytać nie umie... Myślałem, że chodzi o reklamę użytkowników w stopce WHT...

 

Chodzi Ci o sygnaturkę? Jaka firma? Ile dają? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o moją firmę. I jak już ktoś zauważył, jest to forma reklamy jak każda inna. Bez spamowania i innych nieprzyjemności. Jeśli ktoś chce współpracować na takiej zasadzie to zapraszam z ofertami na PW lub bok@hostspot.pl, koniecznie z podaniem ilości napisanych postów i ceną jaka was interesuje jednorazowo lub za każdy miesiąc. Temat uważam za zamknięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba zkwadrat coś takiego stosował, tzn załatwiał sobie paru użytkowników którzy spamowali wiadomościami na forach jak bardzo lubią ten hosting i że go polecają każdemu.

 

Jak dla mnie to trochę nie fer, tak samo jak kupowanie lajków i komentarzy na facebooku. Promocję powinno się zdobywać na podstawie budowania zaufania Usługodawca = Klient...

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o moją firmę. I jak już ktoś zauważył, jest to forma reklamy jak każda inna. Bez spamowania i innych nieprzyjemności. Jeśli ktoś chce współpracować na takiej zasadzie to zapraszam z ofertami na PW lub bok@hostspot.pl, koniecznie z podaniem ilości napisanych postów i ceną jaka was interesuje jednorazowo lub za każdy miesiąc. Temat uważam za zamknięty.

 

A mnie się wydaje że nie będzie zamknięty ot tak. Strona ma powierzchnie reklamowe które możecie kupić natomiast wy staracie się to pominąć. Chyba że administrator serwisu udzielił wam zgody na takie działania? Mam tylko nadzieję, że nikt na to nie poleci i w sygnaturach dalej będą linki do firm które są faktycznie polecane przez użytkowników a nie podkupywane.

Ja to bym was połaskotał banem dla przykładu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×