Skocz do zawartości
shikataganai

dedyk poszukiwany

Polecane posty

Poszukuję serwera dedykowanego zbliżonego parametrami do tego z oferty Sprintdatacenter (obecnie chyba SOS3 z ich strony).

Nikt chyba nie kwapi się do oceny poczynań tej firmy (w dziale 'opinie'), chciałbym dowiedzieć się czy inne firmy mogą zaproponować mi cos podobnego.

 

 

Dla przypomnienia parametry oferty wystawianej na forum:

 

Lokalizacja: Polska

Procesor Intel Xeon E3-1270 (4 rdzenie, 3,4 GHz) - generalnie jakis Xeon E3 1230-1270

32GB RAM

2x 1TB SATA - może być 2x 500GB SATA

Transfer 5TB - po przekroczeniu przyciecie do 10Mb/s

Łącze: współdzielone 100Mb/s

IP: 1 adres IP - z możliwością dokupienia kolejnych

Zdalne zarządzanie: IPMI v.2.0

Standardowy system Linux/Debian (możliwość samodzielnej instalacji dowolnego systemu za pomocą IPMI). - niekoniecznie IPMI , ale jakis zdalny reset miło widziany, jeśli oferta będzie obejmować panel do reinstalacji systemu proszę to zaznaczyć

Cena netto: oczekuję propozycji od firm

 

Proszę podawać także cenę instalacji przy umowie na 12 miesięcy i na czas nieokreślony.

Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony mogę polecić datahouse.pl - w stousnkowo taniej ofercie masz zarówno Xeony z serii E3 jak i jeszcze tańsze I7tki. Wydaje mi się, że te pierwsze mają IMPI w standardzie. Konfigurację można podpasować pod siebie pod względem dysków, ramu, lącza etc.

 

Ja co prawda mam u nich kolokację, ale administruje też kilkoma dedykami zewnętrznych klientów i nie ma się do czego przyczepić.

 

Kontakt zarówno mailowy, jak i telefoniczny w przypadku jakiś pilnych spraw jest znakomity, a ostatnie problemy na łączach były jakoś w październiku zeszłego roku.. Z kolei takich z elektrycznością nie pamiętam (odpkuać + tfu fu), a korzystam z nich już prawie 5 lat ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobacz ofertę superhosta.. opinie o ich hostingu na sharedzie są różne ale dedyk u nich kupiony w jakies wyprzedazy zaskoczyl mnie na plus.. support odpowiada szybko i jest zdalny restart w panelu a kiedy zrestartowałem serwer i nie wstawał przez 20 minut to jeszcze zanim zdażyłem do nich napisać żeby na niego spojrzeli miałem na mailu info, że robi się aktualnie fsck i niebawem będzie dostępny, dla mnie bomba... ;). zeby nie bylo zbyt rozowo ostatnio byly dwie przerwy nocne (zapowiedziane, ale okno serwioswe trwalo ponad 6 godzin), oby szybko to nie wróciło ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WItam,

 

Zachęcam do kontaktu bok@netdc.pl, zaoferujemy Panu dobre warunki zakupu tego serwera.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×