Skocz do zawartości
R@fi

Zgarnij serwer VPS Typuj dokładny wynik Polska - Czechy

Polecane posty

Ha ha laugh.png nie tak na pewno nie będzie.Tomek nie przypuszczałem że w konkursie będą brały udział firmy,

Przygotowania na konkurs zaczyna się od regulaminu i ustaleniu zasad, którego ty w ogóle nie masz.

 

Po raz kolejny piszę, bo widzę, że pewnych rzeczy nie rozumiesz. Nie mam zamiaru brać od Ciebie żadnego VPS, po prostu nie ta jakość i brak potrzeb (jakbyś nie zauważył mamy w ofercie od dość dawna). Napisałem posta z typem tak sobie, bez żadnego konkretnego zamiaru na zgarnięcie Twojego serwera!

 

Po za tym Tomek zauważył w swoim poście to o czym nie chciałem pisać. Zrobiłeś konkurs papugując, nawet nie wysiliłeś się, aby napisać jakieś zasady czy regulamin. Teraz już sobie prowadź ten konkurs i nie brnij dalej bo nie widzę sensu takiej dyskusji z Tobą.

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przygotowania na konkurs zaczyna się od regulaminu i ustaleniu zasad, którego ty w ogóle nie masz.

 

Po raz kolejny piszę, bo widzę, że pewnych rzeczy nie rozumiesz. Nie mam zamiaru brać od Ciebie żadnego VPS, po prostu nie ta jakość.

Co masz na myśli pisząc nie ta jakość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3:2 dla Polaczków oczywiście smile.png

"Polaczek" to określenie obraźliwe dla Polaków..

 

Typuje 2-0 dla Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Polaczek" to określenie obraźliwe dla Polaków..

 

Typuje 2-0 dla Polski.

Jak dla kogo :) Np. jak w filmie wyprodukowanym w USA nabijają się z polaków to nie zbijam telewizora.

A co do wyników to strzelam 2:2 (tylko się nie pytajcie dla kogo) chociaż chcę żeby wygrali. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Typowanie dobiegło końca teraz czekamy na mecz dziękujemy za oddane typy wink.png Proszę moderatora o zamkniecie tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×