Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Piotrek92

Gdzie domena do 7 zł z szybką rejestracją?

Polecane posty

Witam. Troche zaspałem z rejestracją domeny. Potrzebuję mieć już jutro wieczorem domenę pl,eu, albo com. Na nazwa.pl jest jakaś eu za darmo, przeczytałem regulamin promocji i nie dostrzegłem żadnych haczyków, ale nie rozumiem wszystkiego, a na forum pisano, że trzeba przedłużyc. Mógłbym kupić, ale śmieszna sprawa z moimi funduszami na koncie, bo mam tylko 7,30 zł, a z przelewem pocztowym to nie wiadomo ile to będzie szło. Tak więc, czy jest ktoś w stanie mi doradzić, gdzie mogę zarejestrować? Albo gdzie dadzą mi domenę po zobaczeniu skanu dowodu wpłaty? Domenę potrzebuję na rok, bez przedłużania. Proszę nie podawać firm, które wymagają przedłużania po roku.

Edytowano przez Piotrek92 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ibc.pl pl za free bez konieczności przedłuzania a jeśli bys chciał przedłuzyc to juz też kosz koło 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ibc.pl:

 

Zapomniałem dodać, że domenę potrzebuję zarejestrować na osobę fizyczną, a nie firmę.

to słabo się rozglądasz :)

http://www.ibc.pl/promo

block_prom5_noeu.gif

podczas składania zamówienia wybierasz sobie z jakiej promocji chcesz skożystać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W az mają zawsze jakieś promocję za 0 zł.

 

az.pl zawsze ma jakieś haczyki...

 

@Piotrek zobacz ofertę 1and1.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W az mają zawsze jakieś promocję za 0 zł.

w az juz się szczfanili i wymagają skanu dowodu na @ może bimbuzy brali za duzo xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba zarejestruję na tym ibc.pl. Na pierwszej stronie było napisane, że dla firm, ale teraz przeczytałem regulamin tej konkretnej promocji i już widzę. Jest też możliwość, że poproszą o dowód, a ja wolałbym jak najrzadziej podawać swoje dane, a tym bardziej skan dowodu. Jeżeli nie wyślę, to będę musiał płacić. Wiecie może czy często o ten dowód pytają? Na 1&1 regulaminy są na godzinę czytania. Zresztą trudno mi uwierzyć, żeby firma reklamująca się w telewizji rozdawała jeszcze coś za darmo.

Edytowano przez Piotrek92 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na ibc niby piszą że mogą poprosić o dowód ale nie proszą rejestrowałem domene hmm 2 ty temu i zero problemu po godzinie miałem juz domenke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba zarejestruję na tym ibc.pl. Na pierwszej stronie było napisane, że dla firm, ale teraz przeczytałem regulamin tej konkretnej promocji i już widzę. Jest też możliwość, że poproszą o dowód, a ja wolałbym jak najrzadziej podawać swoje dane, a tym bardziej skan dowodu. Jeżeli nie wyślę, to będę musiał płacić. Wiecie może czy często o ten dowód pytają? Na 1&1 regulaminy są na godzinę czytania. Zresztą trudno mi uwierzyć, żeby firma reklamująca się w telewizji rozdawała jeszcze coś za darmo.

 

Powiem ci tak że obecnie posiadam domenę (1and1) i kiedyś tam miałem w promocji za 0zł i nie było żadnych problemów. Zrobisz jak uważasz :) a jeżeli nie chcesz ryzykować na 1and1.pl czy na tym ibc.pl to kup poprostu za te 3zł http://ut.pl/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×