Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
barti4

Dodam Twoją stronę do ponad 2000 katalogów!

Polecane posty

Witam serdecznie!

 

 

 

Decydując się na zakupienie usługi z tej aukcji, dostajesz wysłanie przez doświadczonego specjalistę seo Twojej strony do ponad 2000 katalogów opartych na linkach php link directory!

 

 

 

Zyskujesz:

 

- profesjonalną konsultację w sprawie słów kluczowych pasujących do strony

 

- wysłanie swojej strony do ponad 2000 katalogów

 

- zniżkę 20% na inne usługi oferowane przeze mnie

 

- unikalne linki mało popularne w Polsce!

 

- nie tracisz czasu na opisy

 

- wyższe pozycje w wyszukiwarkach jak np. google!

 

 

 

100% pewności! Kilkadziesiąt świetnie wypozycjonowanych stron!

 

 

 

W razie pytań jestem do dyspozycji:

 

- barti35@o2.pl

 

- gg: 4651622

 

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=2404964607

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A teraz powiedz mi, profesjonalny pozycjonerze, jak google zareaguje na pojawienie się jednocześnie 2000 linków...?

 

Gdybyś zajmował się SEO wiedziałbyś, że:

- dodanie do 2000 katalogów jest rozciągnięte w czasie = różne terminy akceptacji wpisów

- indeksacja linków trwa nieraz miesiąc albo i dłużej

- część linków nie zostanie nigdy zaindeksowana

- nie do każdego katalogu przyjęta zostanie strona

 

Polecam następnym razem nie wypowiadać się w wątku, o którym ma się nikłe rozeznanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro dodajesz do 2000 katalogów stronę, to co mnie to obchodzi, że jakiś katalog nie zatwierdził strony, jak 2000 to 2000 a nie 1999

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś zajmował się SEO wiedziałbyś, że:

- dodanie do 2000 katalogów jest rozciągnięte w czasie = różne terminy akceptacji wpisów

- indeksacja linków trwa nieraz miesiąc albo i dłużej

- część linków nie zostanie nigdy zaindeksowana

- nie do każdego katalogu przyjęta zostanie strona

 

Polecam następnym razem nie wypowiadać się w wątku, o którym ma się nikłe rozeznanie.

 

W takim razie powiedz mi profesjonalny pozycjonerze, jak zareaguje google na pojawienie się 2000 linków do witryny w przeciągu miesiąca?

 

Po za tym, o co się burzysz, zadałem normalne pytanie.

Edytowano przez Causen (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie powiedz mi profesjonalny pozycjonerze, jak zareaguje google na pojawienie się 2000 linków do witryny w przeciągu miesiąca?
Na pewno nie negatywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie powiedz mi profesjonalny pozycjonerze, jak zareaguje google na pojawienie się 2000 linków do witryny w przeciągu miesiąca?

 

Po za tym, o co się burzysz, zadałem normalne pytanie.

 

causen, Twój ton wypowiedzi był szyderczy, dlatego nie oczekuj słów pochwalnych w swoim kierunku. Szanuj wpierw innych.

Jak wspomniał kolega wyżej, na pewno nie negatywnie. Im więcej linków z różnych źródeł prowadzących do witryny docelowej, tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm pojawienie się 2k linków w przeciągu 30 dni to daje ok. 66 linków na dzień (+/-) zdecydowanie za wiele. jednak autor dobrze napisał

- dodanie do 2000 katalogów jest rozciągnięte w czasie = różne terminy akceptacji wpisów

jeśli w czasie to po ok. 10 -15 linków dziennie w różnych syfologach z różnym IP da pozytywny skutek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro dodajesz do 2000 katalogów stronę, to co mnie to obchodzi, że jakiś katalog nie zatwierdził strony, jak 2000 to 2000 a nie 1999

Co poradzi gdy katalogowany będzie jakiś "śmietnik" którego wpisy nie będą przyjmowane w niektórych katalogach.. Druga sprawa to z tych 2000 wpisów biorąc pod uwagę optymistyczną wersję to z 800 zostanie zaindeksowane w ciągu miesiąca to daje powiedzmy ~26 linków dziennie. Dla stron które są dłuższy czas w sieci i/lub były już katalogowane/linkowane to nie jest duża wartość. Przyład: większośc moich świeżych stron w ciągu miesiąca zdobywa minimum 1000bl (wg. majesticseo) i nie jest im źle a najważniejsze nie ma banów/mocnych filtrów, nie dostrzegłem negatywnych skutków. Niektóre są linkowane tylko linkami rotacyjnymi i też mają się dobrze. Głównie liczy się systematyczność.

Edytowano przez Kede (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×