Skocz do zawartości
Causen

Gdzie znajdę programistę?

Polecane posty

Gość

A propos stronek z groupona... miałem klientkę, która dała bodaj 400zł, ale efekt był tak opłakany, że masakra ultra totalna : )

 

Co do tego ile kto chce za robotę, to... no składa się na to szereg elementów. Są o tym nawet artykuły na blogach, więc ja po prostu zalecam ostrożność przy dywagowaniu na takie tematy na forum. Co więcej, najczęściej nie warto oceniać po sobie, bo z czubka własnego nosa przeważnie niewiele widać. Jeden za 500zł nie włączy kompa, inny będzie klaskał uszami.

 

A w tym kraju "jest jak jest", bo kradną za dużo po cichu. Układy, układziki, pieniądze pod stołem, tępe sądy, które nie potrafią nic sensownego zarządzić w sprawach, w których jawnie jest przekręt... daleko patrzeć? Stadion Narodowy - ile kosztował, jak go zrobili? A teraz niby nie zapłacili jeszcze? To on ze 2 bańki będzie kosztował... a na newsa, że mają dach zamykać, to aż mnie ciarki przeszły, czy ten dach ludziom na głowy nie spadnie...

 

Za dużo czerwonych sk...nów u nas jest im wyżej we władzach, bo oni z komuny/socjalizmu jeszcze nauczeni, by się nakraść, by jednym ruchem zrobić interes życia. To samo w Rosji jest, jak byłem 2 miesiące temu to ze znajomym biznesmenem pogadałem - wypisz wymaluj działanie wielu postczerwonych psów widać.

 

Branża IT jako tako się chroni, tylko psują rynek co niektórzy, bo zamiast trzymać stawki to właśnie z pozycji własnego nosa biorą psi pieniądz, nie rozwijają się i wtedy masz niskie stawki z niską jakością. A klientowi z ulicy często to pasuje, bo co tam jakość, co tam profesjonalizm...

 

Pewnie, są i momenty - bo zmienia się to generalnie, bo ludzie mają dość taniego gówna - że jak ładnie obsłużysz, zabłyśniesz wiedzą, zasugerujesz rozwiązanie, to potem przejdzie i stawka taka "warszawska". Nie mówię, że nie. Niemniej jednak zdrowe to wszystko nie jest jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę nic mówić ale Niemcy rozbierali stadiony po Euro.

 

Wszystko przez idiotyczny system fakturowania, sprzedasz program, piach na budowę, nieważne, ale podatek musisz zapłacić, i nikogo to nie obchodzi że klient Ci nie zapłacił.

 

Sam mieszkam w Warszawie i znam stawki. Ale zdarza się że ludzie wolą mniej zarobić a pewniej, bez ewentualnych konsekwencji.

Edytowano przez elmer_fudd (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh Sponsi.

Zamieściłem swoje ogłoszenie o zrobienie tego modułu na jakimś tam ogłoszeniowym portalu.. wygląda to tak

ktos

witam, czy temat jest aktualny ? chetnie podejme sie jego realizacji , prosze o informacje, pozdrawiam

ja

Witam, temat jest aktualny.

Informacje ogólne zostały podane przy zleceniu. Pana cena/referencje/strona www/ umiejętności?

ktos

witam, koszt 600 zl,. termin do 5 dni

 

coś kiepsko... a swoją drogą, na tymże portalu, są ogłoszenia o wykonanie stron. "Zlece wykonanie profesjonalnej strony internetowej - budzet 2000-5000 zł"

Najwyższa oferta 1000 zł brutto.

najniższa, 250 brutto!!!!! - profeska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim którzy się wypowiadali.

Obejdzie się bez programisty.

Gosh I love open source biggrin.pngsmile.png

 

znalazles moduł open source?

podasz linka?

 

ed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×