Skocz do zawartości
Jakub Gibała

Hosting pod Sklep WWW

Polecane posty

rhh pakiet biznes - 600 zł za rok, 10 Gb danych, 30 Gb transferu, limit procesora 2 %

bh pakiet premium - 169 zł za rok, 50 gb danych, 200 gb transferu, limit procesora 20%

 

 

I ty poważnie się pytasz co będzie lepsze?

cena niższa ponad 3 razy nawet w najlepszym pakiecie, 5 razy tyle danych, prawie 7 razy tyle transferu i 10 razy tyle zasobów procesora i poważnie porównujesz te dwie oferty? nawet najtańszy biznes host bije rhh na głowę, nie mówiąc już o pakiecie premium

 

not sure is serious...

Edytowano przez Causen (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shared hosting nadaje się pod sklep, z kilkoma produktami. Jak chcesz postawić poważnie sklep to minimum vps.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam takie pytanie ; który serwer będzie dobry pod sklep internetowy ?

Jaki sklep, ile produktów w bazie, jaka pojemność bazy, jaki target?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki sklep, ile produktów w bazie, jaka pojemność bazy, jaki target?

 

Niestety nie wiem tych wiadomości bo to nie mój sklep .

 

rhh pakiet biznes - 600 zł za rok, 10 Gb danych, 30 Gb transferu, limit procesora 2 %

bh pakiet premium - 169 zł za rok, 50 gb danych, 200 gb transferu, limit procesora 20%

 

 

I ty poważnie się pytasz co będzie lepsze?

cena niższa ponad 3 razy nawet w najlepszym pakiecie, 5 razy tyle danych, prawie 7 razy tyle transferu i 10 razy tyle zasobów procesora i poważnie porównujesz te dwie oferty? nawet najtańszy biznes host bije rhh na głowę, nie mówiąc już o pakiecie premium

 

not sure is serious...

 

Pytam się dlatego że właśnie zdziwiła mnie ta cena w rhh , i wolałem się upewnić . Teraz mam pytanie dlaczego w rhh tak cena jest ? a w bh jest taka ? (rozumiem jak by to była mała różnica ale tutaj tak jak kolega napisał cena 3 razy wyższa ) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to mówią, wszystko jest warte tyle ile ktoś jest w stanie zapłacić. Może mają taką a nie inną strategię. Damy super drogo, to ktoś pomyśli że jest super fajnie. Tak czy siak w tym przypadku cena nie jest wyznacznikiem jakości.

Jeżeli faktycznie masz 600 zł do wydania, to zapytaj w biznes-hoscie za ile Ci skonfigurują VPS pod sklep i weź tego za 28 zł. Jak dobrze się dogadasz, to będziesz miał najlepsze możliwe rozwiązanie a i w budżecie się zmieścisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×