Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
assuaaan

Forum do oceny ;)

Polecane posty

Gość

assuaaan doradzić jaki kolor lub co?

No dobra, mam chwilę i nie mam aż tak złego humoru, to napiszę.

 

Najpierw podstawowe pytania:

1. Dla kogo jest to forum? Po co pytam? Patrz punkt 5.

2. Jak wyobrażasz sobie to forum za miesiąc, 3 miesiące, pół roku? Co chcesz nim osiągnąć?

3. Jakie przeznaczone na rozwój forum nakłady finansowe?

4. Ile osób przez jaki okres czasu z podziałem na jakie obowiązki będzie działało przy forum? Chodzi tak o webdesignera, jak i głównego admina i moderatorów.

5. Gdzie planujesz reklamować forum?

6. Bazując na informacjach z punktów 1-5 napisz jakie funkcjonalności dodatkowe przewidujesz na forum? Czyli co a) przyciągnie ludzi określonych w punkcie 1 i b) co ich na tym forum zatrzyma?

 

To tak na początek. Potem będzie można zastanowić się kto, co robi, co trzeba zrobić odnośnie funkcjonalności. A pytanie o KOLOR to raczej trzeba zostawić grafikowi/webdesignerowi, który bazując na odpowiedziach na w/w pytania zasugeruje jakiś layout.

 

A nie, że postawisz skrypt, wrzucisz jakiś denny CSS byle "jakoś wyglądało" i pytasz co zmienić... wszystko się zaczyna od pomysłu, a nie od tego, jaki ma gdzie być kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. dla każdego który potrzebuje pomocy z czymś lub chce sobie popisać na forum :)

2. forum mam w planach trzymać długo i ciągle go rozwijać :)

3. co tu dużo pisać, forum stoi na vps biznes-host :)

4. mam zgraną ekipę i jak znajdą czas, to mi pomogą z forum, jest to około 6 osób + ja i będziemy działać ile się da :)

5. planuję reklamować gdzie się da, nieważne czy to będzie płatna czy bezpłatna reklama, trochę kasy mam "odłożone"

6. zdecydowanie będą konkursy z całkiem dobrymi nagrodami m.in konta do gier, klucze aktywacyjne, podkładki, słuchawki(2 ostatnie jak się trochę lepiej forum rozwinie, może za 2-3 miesiące) a także mniejsze konkursy polegające na wykonaniu jakichś zleceń grafika/kodowanie html/css

co zatrzyma ludzi na forum, hmm pomyślmy, może organizowane konkursy/quizy i być może dobra atmosfera :)

co do koloru to miałem pomysł lecz tak jakby trochę oczoj*bny się okazał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

za 2 czy miesiące, to przekonasz się że to wcale nie jest taka fajna zabawa, bo nikogo tam nie będzie. zwłaszcza, że teraz lato, wakacje, dzieci na dworze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

za 2 czy miesiące, to przekonasz się że to wcale nie jest taka fajna zabawa, bo nikogo tam nie będzie. zwłaszcza, że teraz lato, wakacje, dzieci na dworze.

 

Popraw tą szatę graficzną, a będzie ok. Praca nad forum nie jest zbyt przyjemna, wiele pracy.

Choć i tak próbuj, każdy ma swoją szanse.

 

A co do Causen to się pomyliłeś > są wakacje jest FaceBook :)

Zobacz w weekend ile osób do 18 roku siedzi na fb... nie ma wyjścia z domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie sporo osób siedzi na necie smile.png

mam zamiar też na fb reklamować po znajomych może ktoś wbije smile.png

tak to ty kariery nie zrobisz ...

zainteresuj się jakaś firmą pozycjonującą skoro masz kilka groszy na wydanie na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×