Skocz do zawartości
nicelife

Duża kampania skierowana do mężczyzn + prowizje od 50 zł

Polecane posty

Witaj,

 

Jestem w trakcie realizowanie dużej kampanii do mężczyzn (w wieku 18-32 lata) z prowizjami startującymi od 50 zł i już po pierwszym dniu widać, że jest ona bardzo skuteczna (SP z darmowymi materiałami ma 50% skuteczność po 36 godzinach). Patrząc na tą skuteczność (swietne materialy promocyjne w postaci wideo przygotowywane przez profesjonalną ekipe filmową i z dobrym produktem, które zainteresuje facetów) szkoda maksymalnie tego nie wykorzystać stąd szukam osób, które mogłyby dostarczyć ruch.

 

Za każdy element kampanii (prowizje, platnosci, marketing etc) odpowiadają osoby/firmy, które mają na tym polu duże doświadczenie.

 

Wszystkie szczegóły dostarczę na .priva.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

50% skuteczności. Chyba największe marki na świecie i najlepsze światowe agencje reklamy mogą Ci pozazdrościć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Następny MLM? Myślę, że tu nie miejsce na reklamy zabytków starożytnego Egiptu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i już po pierwszym dniu widać, że jest ona bardzo skuteczna (SP z darmowymi materiałami ma 50% skuteczność po 36 godzinach).

 

To znaczy co konkretnie widać? Liczby

 

szkoda maksymalnie tego nie wykorzystać stąd szukam osób, które mogłyby dostarczyć ruch.

 

Wykorzystać co?

 

Za każdy element kampanii (prowizje, platnosci, marketing etc) odpowiadają osoby/firmy, które mają na tym polu duże doświadczenie.

 

Za dużo rzeczy odpowiadają ludzie z doświadczeniem, ale co z tego wynika?

 

Wszystkie szczegóły dostarczę na .priva.

 

Po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wypowiedż autora tematu jest chaotyczna. Nie ma żadnych konkretów. Tam gdzie widzę zysk korzystam, tu nie zobaczyłem nic.

Jeśli to MLM to słabiutki bo się nie sprzedał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To znaczy co konkretnie widać? Liczby

 

 

 

Wykorzystać co?

 

 

 

Za dużo rzeczy odpowiadają ludzie z doświadczeniem, ale co z tego wynika?

 

[/font][/color]

 

Po co?

 

1) Mailing z informacją o kampanii został wysłany jedynie do 5 baz w tym jedna około 30,000 reszta to 4-5 tyś (jedna baza mieszana, czyli strzelam, że połowa nie była zainteresowana treścią). Ruch z tych baz wygenerował 3140 UU na stronę docelową (http://projektuwodziciel.pl/) w tym 50% zapisało się do zobaczenia materiałów.

 

Kampania trwa 9 dni, po czym czytelnicy będą mieli okazje kupić produkt w 50% przedsprzedaży. W czasie trwania kampania otrzymają między innymi 3 odcinkowe wideo, na którym pokazujemy jak 3 lowowo wybranych facetów pod okiem trenera nauczyło się uwodzić, dzięki temu szkoleniu (produkt składa się z DVD, na którym nagrane jest całe szkolenia oraz 9 wejściówek na szkolenie stacjonarne)

 

Biorąc pod uwagę zapis, ilość komentarzy pod pierwszym odcinkiem (60), wiadomości od czytelników którzy spamują nas o następne materiały oraz sposób, w jaki przygotowałem całość (darmowy webinar, konkurs) wiem, że kampania już jest skuteczna.

 

Zresztą realizowałem już podobne kampanie dla firmy, w której wcześniej pracowałem z kilkudziesięcio tysięcznym obrotem podczas trwania każdej.

 

Wiem, że szkoda nie wykorzystać tych materiałów i nie ściągnąć większego ruchu bo biorąc pod uwagę moje doświadczenie jto sprzedaż będzie w porządku. Zresztą to dobry produkt z konkretną wiedzą, która działa i klient decydując się na niego będzie zadowolny (inaczej bym go nie tworzył)

 

Osoba/partner która zdecyduje się dołączyć do kampanii otrzyma prowizje od sprzedaży startującą od 50 zł do 1000 zł brutton (w zależności od tygodnia, w którym klient zdecyduje się na produkt).

 

Resztę info, w razie zainteresowanie wyślę na priv.

 

Uprzedzając pytania dlaczego nie ściągne ruchu np. z ADWORDSÓW odpowiadam - bo nie mam już na to pieniędzy.

Edytowano przez nicelife (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×