Skocz do zawartości
Causen

Exone.pl - ktoś słyszał?

Polecane posty

Witam, posiadam testowego VPS w tej firmie(takiego za 19 zł), a widzę że nie ma tu jeszcze tematu o niej. Może się przyda, bo firma ma tanie usługi.

http://www.exone.pl/

 

Co mi się podoba? Fakt, że za każdym razem jak coś zepsuję, z poziomu ich strony mogę przeinstalować linuxa lub zainstalować inną wersję. Bardziej szczegółowych informacji nie posiadam.

Edytowano przez Causen (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi nie podoba się ich oferta... strasznie drogo jest za 19pln oferują 1ghz 512ram i co najgorsze 100gb transferu a jak wiadomo to jest bardzo mało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za tą cenę to dobra oferta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

za taką cenę widziałem dużo lepsze oferty...

Chyba na allegro :>

 

Exone jest tanie, bo nie są w stanie zagwarantować żadnej stabilności usług. Ich uptime serwera nie przekracza 7dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Exone jest tanie, bo nie są w stanie zagwarantować żadnej stabilności usług. Ich uptime serwera nie przekracza 7dni...

Uptime maszyny nie wiąże się bezpośrednio z brakiem stabilności usługi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uptime maszyny nie wiąże się bezpośrednio z brakiem stabilności usługi..

Owszem, ale ja tam miałem VPS'a i uptime nigdy nie przekroczył 7 dni, bo musiał paść :) Z resztą zarządzałem serwerami znajomych , ale Bogu dzięki zmienili już firmę hostingową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza tym ich łącza są beznadzieje kiedyś mieli wersję na 5Mb/s niby symetryk bez limitu. Ale były te łącza niestabilne i z dużymi stratami pakietów... Od kiedy zmienili to na pakiety danych nie korzystałem z ich usług...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IStreamPL

miałem 3 vpsy za jakies 80zł kazdy i..

co 6-7 dni pady serwera matka na jakies 3-4h

 

0 odpowiedzi na maile co sie stalo

 

nie wytrzymałem i po msc zmieniłem dostawce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również nie polecam tej firmy. Miałem tam VPS'a już dobre kilka lat temu jak zaczynałem się tak naprawdę bawić w jakieś vpsy/dedyki i mogę powiedzieć jedno - stabilności nie było absolutnie żadnej. Możliwe, że od tamtego czasu dużo się zmieniło (w końcu to było kilka dobrych lat temu, ale opinia została :P).

 

A co do...

Chyba na allegro :>

To tu się nie zgodzę, wystarczy dopłacić maksimum 10 zł więcej, żeby dostać naprawdę porządnego VPS'a na OpenVZ (o ile oczywiście nikomu to nie przeszkadza).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×