Skocz do zawartości
Gość ASKar

Jwebh.pl (Darmowe Konta WWW )

Polecane posty

Tak czytam ten temat i się zbierałem żeby to napisać...

 

@Webh.pl - z całym szacunkiem do Ciebie i Twojej firmy, nic do was nie mam, nie krytykuję, nie bierz tego co niżej do siebie...

 

@autor - nazwa jwebh.pl kojarzy mi się jednoznacznie z j..ać webh. Takie skojarzenie i nic na to nie poradzę.

 

 

Niestety przyszło mi to samo na myśl jak tylko zobaczyłem ten dziwny twór. Na chwile obecną obserwuje spokojnie "to coś".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam serdecznie do oceny nowej szaty graficznej smile.png

 

  • Firma Bronze
  • 37 postów

  • Skąd:Z Serwerowni
  • Imię:Sebastian
  • Nazwisko:Kardziejonek

A gdzie dane firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam serdecznie do oceny nowej szaty graficznej smile.png

Zmień grafika lub zatrudnij jakiegoś, jeśli nie masz.

 

Wygląda słabo, pozytywów brak jak na 2012 rok, a zakodowana jest tak, że szkoda gadać - byle jak, wszystko się rozłazi, ucina. Moja żona zakodowałaby to lepiej smile.png Naprawdę, konkretna strona tylko Ci pomoże, bo ta, to jak na razie odstrasza.

 

Tak czytam ten temat i się zbierałem żeby to napisać...

 

@Webh.pl - z całym szacunkiem do Ciebie i Twojej firmy, nic do was nie mam, nie krytykuję, nie bierz tego co niżej do siebie...

 

@autor - nazwa jwebh.pl kojarzy mi się jednoznacznie z j..ać webh. Takie skojarzenie i nic na to nie poradzę.

Miałem takie same skojarzenia, ale jakoś tak głupio napisać było...

 

---

 

Swoją drogą, czemu w title na tej stronie: http://jwebh.pl/index.php?strona=registry jest SYNERGIAhost rejestracja?

Edytowano przez pedro84 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASKar

 

A gdzie dane firmy?

 

 

Sądzę że do oferty darmowych kont WWW są zbędne.

 

 

 

Zmień grafika lub zatrudnij jakiegoś, jeśli nie masz.

 

Wygląda słabo, pozytywów brak jak na 2012 rok, a zakodowana jest tak, że szkoda gadać - byle jak, wszystko się rozłazi, ucina. Moja żona zakodowałaby to lepiej smile.png Naprawdę, konkretna strona tylko Ci pomoże, bo ta, to jak na razie odstrasza.

 

 

Miałem takie same skojarzenia, ale jakoś tak głupio napisać było...

 

---

 

Swoją drogą, czemu w title na tej stronie: http://jwebh.pl/inde...strona=registry jest SYNERGIAhost rejestracja?

 

Wyjaśnij mi gdzie strona Tobie się rozłazi ? smile.png ( Jeśli mowa o formularzu, niestety wiem. Lecz nie mogłem z tym nic zrobić)

 

 

Szata została wykupiona od grafika, który utworzył kiedyś tam owy szablon dla synygeriahost...

 

 

 

poczta nie trybi xD

http://webmail.egta.pl/roundcube/ co to ma być za adres ?

czemu cpanel jest podpięty pod inna domenę ?

http://cpanel.egta.pl/

 

 

http://jwebh.pl/inde...?strona=hosting

w największym pakiecie transferu 0 ?

na podstronie kontaktu i promocji brak ogonków

 

Link do poczty zaraz poprawię, co do domeny; istnieją trzy. Jwebh.pl - Odpowiada za stronę główną, egta.pl (Domena master) i jwebh.eu - odpowiadają za subdomeny przy rejestracji kont wink.png

 

 

Ostatni pakiet jak widać jest niedostępny :)

 

 

Co do kontaktu, zaraz poprawię ;)

 

Niedługo Planuję malą zmianę; czekajcie cierpliwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, bo za bardzo nie rozumiem, co to znaczy Last Nazwisko? Mam ich więcej niż jedno? I co to jest Capatcha? Wiem że jest coś takiego jak karpatka, ale o 'kapaczy' nie słyszałem. smile.png Proponuję popracować nad formularzem rejestracji.

 

Nadal musisz popracować, przydałoby się pozmieniać linki do stron (do regulaminu prowadzi odnośnim przykladowa-strona a do pierwszego newsa witaj-swiecie), ogólnie zabrać się za to. Już nawet lepiej by było jakbyś bawił się samym szablonem.

Edytowano przez Artix (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po chwili zdążyłem się zorientować, ale wg mnie jak już ktoś się reklamuje, to powinien mieć wszystko "dopięte na ostatni guzik", a nie wyskakiwać z takimi babolami. Prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądzę że do oferty darmowych kont WWW są zbędne.

Sądzę, że jak wybrałeś sobie taki profil na forum, to jesteś zobowiązany uzupełnić dane firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASKar

Sądzę, że jak wybrałeś sobie taki profil na forum, to jesteś zobowiązany uzupełnić dane firmy.

 

Podaj mi punkt regulaminu który za to odpowiada; ale jak by tak nieco pomysleć, mozna stwierdzić jedno, a mianowicie jeśli nie posiadam wypelnionych danych, to na chwilę obecna nie dysponuje zadną działalnoscią, ale nikt nie zabroni mi posiadać owego statusu...

 

Tak więc, nie zamierzam się sugerować Państwa opiniami, bo toć jest pozbawione sensu; wam to nawet dobra prostytutka by nie dogodzila, bo zawsze bedzie jakieś ale. Tak więc zmieniam nazwę z jwebh.pl na synwebhost.pl, by Pan Webh się nie burzył i nie tworzyl jakiś problemów w zwiazku z kilkoma literkami smile.png Jako że oferować bedę oferował usługi w pełni za darmo, to klient ma się pocieszyć tym co jest, a jeśli oferta w jakiś sposób mu sie nie spodoba, trudno; droga wolna.

 

Pozdrawiam smile.png

Edytowano przez ASKar (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podaj mi punkt regulaminu który za to odpowiada; ale jak by tak nieco pomysleć, mozna stwierdzić jedno, a mianowicie jeśli nie posiadam wypelnionych danych, to na chwilę obecna nie dysponuje zadną działalnoscią, ale nikt nie zabroni mi posiadać owego statusu...

Ja Ci zabronie, bo:

a) nie masz firmy, więc ta grupa nie jest dla Ciebie

b) wprowadzasz ludzi w błąd

c) jesteś krzakiem i patrz punkt wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASKar

Ja Ci zabronie, bo:

a) nie masz firmy, więc ta grupa nie jest dla Ciebie

b) wprowadzasz ludzi w błąd

c) jesteś krzakiem i patrz punkt wyżej

 

Drogi Miłoszu, Tw co napisałeś, jest dla mnie mało znaczące,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drogi Miłoszu, Tw co napisałeś, jest dla mnie mało znaczące,

 

Trochę więcej szacunku , jeżeli piszesz na czyimś forum przestrzegaj zasad.

 

Proponuje zamknąć temat bo strona w trakcie budowy i nie ma co oceniać tylko robi się zbędna dyskusja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×