Skocz do zawartości
Gość ASKar

Jwebh.pl (Darmowe Konta WWW )

Polecane posty

Nie przesadzajcie, szablon jest ok i nawet ładny, ale orginalny - ty za przeproszeniem wy...... większość i wygląda on gorzej niż źle.

 

Usiąd z dzien nad nim i zamiast usuwać uzupełnij informacje - będzie wtedy i ładnie i co poczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Za to karę niezłą mogą wlepić... Parę k zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASKar

Regulamin ulegnie zmianie. - Jest on jedynie chwilowo dodany. Za niedogodności przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASKar

Jeszcze zaraz się okaże że cpanel to nulled? Ahh te zbliżające się wakacje smile.png

cPanel jest w pelni legalny - O legalnośćnaszych uslug nie ma sie co martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrób tak, zamiast się rozwodzić czy to jest ok czy tamto , i rozpisywać się usiądź przed kompem i zrób szablon od nowa , jaki by nie był ale go skończ dopracuj all jak będziesz miec gotowy przedstaw go.

Jedni powiedzą ok drudzy znajdą błędy a ty nie powiesz iż jest w trakcie budowy i z czasem zaakceptują.

Wychodzę z założenia iż zdania można mieć różne ale z gustami się nie dyskutuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie jest tak zle jak piszą tylko te napisy za szybko się zmieniają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASKar

proponuje spolszczyć cały cpanel i będzie fajnie to wyglądać.

 

Powoli spolszczam Panel, niestety to potrwa,ponieważ jest tego ok. 30 stron, więc potrzebuje na to troszkę czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co mi się rzuca to rotator za szybko się zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co mi się rzuca to rotator za szybko się zmienia.

też pisałem o tym wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Treść witryny, czy nie jest zbyt prostacko napisana; oraz wygląd.

 

Śmieszne określenie i dziwnie wypowiadasz się. W swoich wypowiedziach używasz ; a w regulaminie już tego nie ma. Zmieniłeś z ugu.pl czy innego adresu na jwebh.pl i jeszcze piszesz, że jest to chwilowe?

 

Dajesz dostęp do SSH na darmowym hostingu, poczekaj tylko jak Ci ludzie narobią burdelu i nieprzyjemności.

 

Tutaj przyczepię się głównego posta:

 

Jwebh.pl - Oferuje darmowe uslugi Hostingowe oraz głosowe, po cóż przepłacać ? gdy możesz mieć to samo, lub wiecej w pelni za darmo ! jesteśmy świeżą grupą w kwestii dzielenia darmowych kont WWW, lecz mamy nadzieje że mimo wszystko nasza oferta przykuje Państwa uwagę i sprawdzicie co oferujemy, na własnej skórze

 

Musiałem całość przeczytać dobre 5 razy by cokolwiek z tego zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielu przedmówców czepiło się już tekstów, zarówno z pierwszego posta jak i ze strony. Ja pójdę nieco dalej i wyjaśnię autorowi o co konkretnie chodzi.

 

Po pierwsze: nie używamy znaków przestankowych typu wykrzyknik, znak zapytania czy kropka w środku zdania.

Po drugie: nie robimy spacji między słowem a ww. znakami.

Po trzecie: skoro już kończymy zdanie ww. znakami, to kolejne zdanie rozpoczynamy od wielkiej litery.

Po czwarte: każde zdanie kończymy jednym z ww. znaków.

Po piąte: z wielkiej litery piszemy słowa, które albo rozpoczynają zdanie, albo są nazwami własnymi, albo pisane są w formie grzecznościowej. Stosowanie wielkiej litery w środku zdania w słowie będącym zwykłym przymiotnikiem jest błędem.

Po szóste: najpierw sobie przemyśl zdanie, zanim je napiszesz, powiedz je sobie w myślach kilka razy. Później je napisz i kilka razy przeczytaj. Zostaw na kilka minut, po czym wróć do niego i przeczytaj ponownie kilkukrotnie. Jeśli cały czas uważasz, że ma ono sens i jest poprawne, umieść je na stronie. Jeśli jednak po tych zabiegach nadal Twoje zdania będą wyglądały tak jak cytowany wyżej fragment, to niestety uważam, że nie ma dla Ciebie nadziei. W takim wypadku poproś kogoś, kto potrafi się posługiwać polszczyzną o napisanie tekstów na stronę.

 

Na upartego można by na temat tego krótkiego tekstu napisać całą dysertację naukową, łączącą filologię z psychologią, ale myślę, że to co napisałem powyżej wystarczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Dajta" chłopaki spokój.

Dobra ,,Dajema'' Spokój.

Ocenimy jak poprawi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASKar

Szykuje się w najbliższym cza się zmiana szaty graficznej (Autorska) . Zaczekajcie cierpliwie, uważam że naprawdę warto.

Edytowano przez ASKar (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczekajcie cierpliwie, uważam że naprawdę warto.

Przecież nie uważamy inaczej jak Ty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASKar

Przecież nie uważamy inaczej jak Ty wink.png

Może inaczej. Myślę że jednak warto smile.png Widzę że nie każdemu musi sie podobać, gdy przez to inni tracą jakieś zyski.

Edytowano przez ASKar (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może inaczej. Myślę że jednak warto smile.png Widzę że nie każdemu musi sie podobać, gdy przez to inni tracą jakieś zyski.

 

Nadal Twoich wypowiedzi nie rozumiem. Przepraszam, ale nie mogłem się powstrzymać przed napisaniem tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASKar

Hmm, czas ponownie podszkolić polszczyznę; jak widać wyżej; tworze masę błędów, lecz sądzę że szybko to skorygujemy i nie będzie z tym największego problemu. Suma sumaru; bardzo przepraszam za moją okaleczoną polszczyznę; ale po pobycie u sąsiadów wiele zmieniło we władaniu moim jezykiem.

Edytowano przez ASKar (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, czas ponownie podszkolić polszczyznę; jak widać wyżej; tworze masę błędów, lecz sądzę że szybko to skorygujemy i nie będzie z tym największego problemu.

 

Nikt nie jest doskonały, są tylko ludzie którym się tak wydaje.

Już sam fakt, że potrafisz przyznać się do tego na publicznym forum zasługuje na szacunek.

 

bardzo przepraszam za moją okaleczoną polszczyznę;

Ty nie musisz nikogo przepraszać za to, nie zrobiłeś nikomu krzywdy. Jest to Twoja prywatna sprawa, jednak pilnuj tego i staraj się pisać poprawnie. To świadczy o Twoim wykształceniu, charakterze itp. pismem otwierasz się na świat i jak Cie widzą, tak Cię piszą.

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Tak czytam ten temat i się zbierałem żeby to napisać...

 

@Webh.pl - z całym szacunkiem do Ciebie i Twojej firmy, nic do was nie mam, nie krytykuję, nie bierz tego co niżej do siebie...

 

@autor - nazwa jwebh.pl kojarzy mi się jednoznacznie z j..ać webh. Takie skojarzenie i nic na to nie poradzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×