Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
draker

[S] Miejsce na serwerze

Polecane posty

Posiadam serwer dedykowany, który ma sporo wolnych zasobów, które nie są zużywane. Chętnie odsprzedam na dowolny okres czasu miejsce na nim. Preferowałbym udostępnienie miejsca na serwer www / ftp, w ostateczności mogą być niewymagające serwery gier. Obecnie na dedyku działa 5 stron internetowych na webserverze Litespeed (IMO najbardziej wydajny webserver) z PHP5 i MySQL oraz jakiś sponsorowany serwer gry. Średni load wynosi 0,5, w godzinach popołudniowych load = 1,5, podczas gdy ze strony korzysta kilkaset osób. Zużycie CPU zazwyczaj nie przekracza 50%. Dla chętnych udostępniam statystyki w muninie. Serwera nie wykorzystuję do eksperymentów, w ciągu ostatnich kilku miesięcy restartowany był tylko raz (gdy wymieniano dysk twardy...).

 

Wolne jest ponad 500GB miejsca na HDD, który jest całkowicie nowy, wymieniany 2 miesiące temu (Power_On_Hours 0x0032 099 099 000 Old_age Always - 1040), zero błędów, często robię backupy. Zazwyczaj wolne jest 3GB pamięci RAM oraz 60% procesora. Poniżej jeszcze konfig serwera:

 

Intel® Xeon® CPU X3220 @ 2.40GHz

4GB RAM

750GB HDD

Łącze 100 / 100, 10TB transferu, ja zużywam ok. 2TB miesięcznie.

Lokalizacja: Francja (OVH)

 

Akceptuję wyłącznie legalne treści i gwarantuję, że sam przechowuję wyłącznie pliki legalne (żadnych rtorrentów i innych takich tam). Co do ceny i tego, co będzie przechowywał na serwerze kupujący i na jak długo możemy się dogadać, ja na pewno nie mam zamiaru z tego serwera rezygnować przez jeszcze bardzo długi czas, więc utrata danych nie wchodzi w grę. Pragnę odsprzedać miejsce na serwerze wyłącznie z jednego (lub dwóch) powodów - po pierwsze, jedna z najbardziej dochodowych stron wpadła w smartpricing w AdSense i nie wiemy, jak długo to potrwa, przez co zarobki znacząco zmalały, a druga to wyżej wspomniana - nie ma sensu, by marnowało się tyle zasobów.

 

Zapraszam chętnych na PW - coś na pewno uda się wynegocjować, zależy mi na znalezieniu jednej, góra dwóch osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Minęły już prawie dwa tygodnie, więc podbijam, nadal szukam chętnych osób, dedyk stoi praktycznie pusty (na życzenie statystyki z munina). Serwer TeamSpeak, Mumble, konto www, jakiś serwer gier - obojętnie, mogę postawić praktycznie wszystko, ale z umiarem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×