Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Dexieco

SMS PREMIUM jak wyłączyć

Polecane posty

Mam pytanie, jakiś czas temu podałem na stronie swój nr a teraz przychodzą mi subskrypcje PREMIUM z klubmp3.pl. Na stronie napisane jest jak wyłączyć, tak zrobiłem ale smsy dalej przychodzą i ciągną kasę.. a ich support milczy. Zastanawiam się skąd mają mój nr itd. Ostatnio logowałem numer na jakiejś stronie w listopadzie 2011 .

 

Co można zrobić w takiej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poproś operatora telco o interwencję i założenie blokady na subskrybcję premium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

W Play po zalogowaniu do systemu Play24 można zablokować wszystkie smsy przychodzące płatne. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"W celu dezaktywacji usługi subskrypcji należy wysłać STOP MP3 na numer 60246 (opłata wg cennika Operatora)."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"W celu dezaktywacji usługi subskrypcji należy wysłać STOP MP3 na numer 60246 (opłata wg cennika Operatora)."

Umiesz czytać? To nic nie daje, przychodzi SMS, że subskrypcja wyłączona ale sms przychodzą. Jutro dzwonie do BOK T-mobile i prosić o zablokowanie tej SMS PREMIUM.

Na stronie napisane jest jak wyłączyć, tak zrobiłem ale smsy dalej przychodzą i ciągną kasę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może złożymy grupowy pozew za kradzież w biały dzień ? mad.giflaugh.png

 

Raczej kradzieżą tego nie można nazwać.. Jakby nie patrzeć kiedyś logowałem nr na jakiejś stronie, ale wysłałem sms-a /stopującego/ i dalej "żre" kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×