Skocz do zawartości
SuperHost

SuperHost.pl | Płać za hosting ile chcesz

Polecane posty

Chyba raczej nikt poważny ci hostingu nie zaproponuje.

Bo jak już wspomniano, magic_quotes (i inne dziadostwa, jak np. register_globals) są na wymarciu i nikt nie będzie sobie robił późniejszych problemów, że będzie musiał dla klienta płacącego wielki majuntek trzymać w przyszłości jakieś archaiczne wersje php.

 

PS: magic_quotes zawsze możesz sobie zrobić sam...

Hint: Do bootstrapu swojej aplikacji możesz umieścić coś w podobie

foreach($_GET as $key=>$row)
{
$_GET[$key] = addslashes($_GET[$key])
}

itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Wykupiłem hosting do testów, jednak nie sprostali Państwo wymaganiom magic_quotes_gpc

To dobrze o nich świadczy ;) Myślę, że dalej będziesz szukał i szukał... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez tej funkcji mój serwis nie będzie działał, dlatego muszę podziękować za współpracę z SH.

 

Może pora zainwestować w VPS z funkcją zarządzania przestaniesz w tedy narzekać , shared od początku ma ograniczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@xavier26

 

Skontaktuj się proszę z Działem Marketingu pod marketing@superhost.pl i przedstaw nam troszkę więcej informacji na temat Twojego serwisu. Może uda nam się wspólnie wypracować jakieś rozwiązanie, być może w postaci VPS.

 

Czekamy :)

 

Pozdrawiamy,

SuperHost.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez tej funkcji mój serwis nie będzie działał, dlatego muszę podziękować za współpracę z SH.

Każda firma działa na zasadzie normalizacji konfiguracji, niektóre funkcję po prostu nie mogą być włączone dla hostingu współdzielonego.

Po to został wymyślony hosting dedykowany, abyś mógł ustawić sobie serwer wg swojej potrzeby.

 

Dam Ci przykład:

Jedziesz autobusem jakąś trasą i nie prosisz go, aby zmieniał trasę bo będziesz miał bliżej do domu. Kierowca powie Ci, Panie weź sobie Pan taksówkę.

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK, kupiłem - wydałem 1 zł - jest to kwota za niska lecz chciałem sprawdzić ich usługi - jest to mój pierwszy kontakt z firmą.

Od razu mogę napisać, że panel jest bardzo przejrzysty, pocztę obsługuje Open Xchange - jeśli jest pełna synchronizacja dla urządzeń - bo będzie ogromny plus. Żaden dostawca u nas tego nie ma.

Marudziłem już setki razy o tym, że nie ma w Polsce porządnej usługi hostingu poczty, opartej na ww. lub Horde / Zimbra.

 

W założeniach mam wrzucenie tam 3-5 domen, 30 skrzynek pocztowych.

Napisze za jakiś czas jak się to sprawuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JarekMk (sz)czekamy na wrażenia, heh.

 

Czasami nie rozumiem Twoich postów ^^

 

Dzwoniłem do pomocy tech. 10.43, rozmowa z p. Filipem (chyba, nie zrozumiałem), prosił o podesłanie maila, wysłałem o 10.49 - odpowiedź 11.00 - załatwione pozytywnie.

 

Chodziło o dodanie CNAME dla domeny pod pocztę.

 

Dodatkowy + dla nich za konfig swojego serwera pocztowego. Prywatną pocztę mam na MyDevilu gdzie jest zainstalowany greylist, a pocztę dostałem momentalnie - czyli serwer SH ponawia próby wysłania często.

 

Ot taka błahostka by się wydawało, a z większości serwerów muszę czekać po 20 - 30 minut na maila - na tego pierwszego, potem leci już 'po znajomości'

 

Chyba sobie bloga w końcu założę bo nie mam gdzie tych wpisów dodawać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

JarekMk w sensie, że stoją ludzie i paczom co z tym hostingiem od SH ; ) nic złego nie miałem na myśli, heh. To mi zostało z czatowania w latach 1999-2003...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Dla mnie nie przejrzysty panel ;P Nie polubiłem go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha! Już widze jaka to oferta. Dwa dni po zakupie dostałem maila z zarzutami opartymi na fałszywych wskazaniach obciążenia procesora w panelu.

Szanowny Kliencie,

 

Informujemy, iż Państwa konto xxx00 w systemie WisePanel wielokrotnie przekracza dozwolone progi obciążenia, narażając klaster hostingowy na niestabilność. Poziom obciążenia generowany przez Państwa zasoby przekracza możliwości konta, z którego obecnie Państwo korzystają.

 

Możliwe są trzy rozwiązania zaistniałej sytuacji:

1. dostosowanie hostingu do potrzebnych zasobów (zmiana na wyższy pakiet, przejście na rozwiązanie VPS lub serwer dedykowany w zależności od mocy obliczeniowej jaka jest Państwu potrzebna);

2. optymalizacja skryptów, co zmniejszy obciążenie;

3. migracja obciążających skryptów poza serwery SuperHost.pl;

 

Aby ułatwić Państwu nadzorowanie i optymalizację w systemie WisePanel znajdują się dokładne dane statystyczne dotyczące wykorzystania procesora przez Państwa skrypty PHP/CGI:

 

Statystyki >> obciążenie procesora >> Obciążenie serwera WWW

 

Zwracamy się z prośbą o podjęcie natychmiastowych działań, które w ciągu najbliższych 2 tygodni rozwiążą problem nadmiernych obciążeń procesora. W innym przypadku, celem zachowania najwyższego bezpieczeństwa naszych użytkowników, pozostaniemy zmuszeni do wyłączenia usługi www na Państwa koncie hostingowym.

 

--

Pozdrawiamy,

Zespół SuperHost.pl

 

Obciążenie procesora jest na poziomie 700% (WTF?) Chociaż na innym hostingu również mam dostępne takie pomiary i wszystko działa i działało jak powinno. Firma kogucik! Nie polecam! O to jak pozbywają sie niewygodnych klientów. Dobrze że zapłaciłem 1zł za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Rozumiem, że masz grube dowody, że oskarżasz firmę o fałszerstwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że masz grube dowody, że oskarżasz firmę o fałszerstwo?

I zapewne miljonowe straty z tego tytułu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

stwierdzam to na podstawie swoich obserwacji

nie zamierzam z tym nic robić - to tylko taka przestroga dla innych który myślą sobie że to idealna oferta

 

całe szczęście że to tylko złotóweczka to koszty zwracaja mi sie po jednym dniu działania strony

Edytowano przez filipyoyo (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

stwierdzam to na podstawie swoich obserwacji

nie zamierzam z tym nic robić - to tylko taka przestroga dla innych który myślą sobie że to idealna oferta

Twój post to raczej ostrzeżenie dla innych firm aby trzymali się z dala od takich klientów jak Ty.

 

całe szczęście że to tylko złotóweczka to koszty zwracaja mi sie po jednym dniu działania strony

No a jakby inaczej skoro strona zarabia miljony a Ty szukasz hostingów za złotówkę, czy nawiązując do innego Twojego postu za 10 zł (i parametry bez limitu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może i masz racje ale to klienci wybieraja firme a nie firma klienta, choć różnie to bywa

Czasem lepiej nie mieć kilkudziesięciu/kilkuset złotych, ale się nie użerać. Taka mała uwaga z mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×