Skocz do zawartości
urbi

Naprawa lapka..

Polecane posty

Witam,

Od jakiegoś dłuższego czasu nie korzystałem z mojego laptopa.. Leżał sobie biedak na półce aż do czasu kiedy postanowiłem go znowu używać ale niestety pojawił się problem. Po odpaleniu pojawia się okienko Windowsa (Vista) po wpisaniu hasła użytkownika pojawia się tylko czarny obraz i nie chce się odpalić explorer... Co mam zrobić aby znowu zaczął on pracować??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Recovery? Może naprawa z płyty lub nowy windows?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Recovery? Może naprawa z płyty lub nowy windows?

 

Winda jest zapisana oryginalna na dysku a nie wiem w jaki sposób ją stamtąd rozruszać...;| Gdybym wiedział pierwsze co bym zrobił to właśnie ratunek z przywrócenia systemu... Mógłby ktoś mi powiedzieć w jaki sposób jego bujnąć..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale szukałeś w instrukcji obsługi lub w Internecie jak wystartować Twojego lapka z recovery? Czy po prostu Ci się nie chciało i chcesz żebyśmy za Ciebie to zrobili?

 

Mamy kilku etatowych posiadaczy szklanych kul więc jak się pojawią to na pewno Ci powiedzą jak to zrobić dla Twojego laptoa, który jest firmy ????? a jego model to ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy starcie wciśnij F8 i wybierz ostatnia działająca konfiguracja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawa z płyty win? Musi byc taka sama i ten sam sp. Wpisz problem w google napewno znajdziesz rozwiązanie. Ewentualnie tryb awaryjny i przywracanie systemu, scan disc itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×