Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Krzysiek__

Prosty problem z nazwą adresu

Polecane posty

Witam. Może mnie wyśmiejecie ale mam problem.

 

Przekierowałem swoją domenę kupioną w PDG na darmowy serwer w Webhost. Po wpisaniu adresu 'mojastrona.pl' pokazuje sie zawartosc z serwera Webhostu. Wszystko ok, ale dlaczego wyświetla się adres www z Webhost, a nie adres domeny?

 

Jak to zmienić? Proszę o wyrozumiałość. Zajmuję się tym dopiero od 30minut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

www.onet.pl :)

 

 

A na poważnie. Po co Ci moja domena? To musi być jakiś prosty problem dla kogoś, kto się na tym zna. Dlatego proszę o pomoc.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z twojego opisu wynika że zrobiłeś przekierowanie na stronę właściwą, czyli nie podpiąłeś domeny pod hosting tylko przekierowałeś na inną domenę, to tak jakbyś dał na stronie hiperłącze do strony właściwej podpisując je adresem twojej domeny.

 

Takim tonem to raczej nic nie załatwisz.

Edytowano przez kaszub1136 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na poważnie. Po co Ci moja domena? To musi być jakiś prosty problem dla kogoś, kto się na tym zna. Dlatego proszę o pomoc.

Bo chociażby tego wymaga regulamin działu, w którym piszesz swoje zapytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

www.onet.pl smile.png

 

 

A na poważnie. Po co Ci moja domena? To musi być jakiś prosty problem dla kogoś, kto się na tym zna. Dlatego proszę o pomoc.

 

 

Przychodzisz na forum ze swoim problemem , społeczność chce ci pomoc a Ty zachowujesz się jak niedorozwinięty ważniak.

Skoro ktoś Cię prosi o podanie domeny tzn, że jest mu potrzeba do analizy Twojego problemu.

Jeżeli uważasz się za mądrego i jak to napisałeś prosty problem to rozwiąż go sam.

 

Bo odpowiedziami typu www.onet.pl nie zyskasz a tylko stracisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie miałem nie odpowiadać, bo jestem za poważnym człowiekiem do internetowych przepychanek, ale tak ograniczonej społeczności dawno nie widziałem.

 

Nie znam się na DNSach. Dlatego poprosiłem o pomoc. Wydawało mi się, że mój problem jest błahy dla kogoś, kto zna podstawy. I że nie trzeba podawać konfiguracji. Skoro śmieszny waćpan mzone nie wie jak go rozwiązać, to co mu da podanie domeny. No chyba, że jest ciekawy konkurencji.

 

Tak czy siak dziękuję dziwaki.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×