Skocz do zawartości
angel554

[szukam]niezawodny reseller! 5/150GB

Polecane posty

Szukam resselera - priorytetem jest brak awarii - lub ich żadkość!

 

uptime koło 99,99% - prowadze serwis który wymaga dobrego uptime (aliasy internetowe) dlatego to priorytet...

 

PROSZĘ O KONTAKT

 

GG: 4744670

 

dane mogą być takie 5/150GB / mc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli musi byc reseller to nie mam wiekszych problemow z kontem na www.fc.pl - nie spotkalem wiekszych przerw.

 

Jesli nie musi byc reseller to polecam www.avx.pl - oferta bardzo dobra, support zawsze i wszedzie gdy potrzebny, zawsze mozna sie doagadac ;)

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie - nie ma tam takiego pakietu, ale z tego co wiem bez problemu mozna sie dogadac z adminem fc.pl co do pakietu indywidualnego.

 

@shive - czy mi sie zdaje czy na kazdym kroku probojesz mi udowodnic ze jestem glupi ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A widziałeś taki pakiet na AVX? Bo ja jakoś nie widzę...

czy mi sie zdaje czy na kazdym kroku probojesz mi udowodnic ze jestem glupi

 

Po prostu było by fajnie, gdybyś czasem zamienił miejscami procesy "myślenie" i "pisanie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oferte AVX polecilem zupelnie poza wymaganiami, przeciez nawet nie jest to reseller, jednak wiem ze konto avx.pl w zupelnosci wystarcza na serwis aliasowy, bo ostatnio przenosilem pewien serwis aliasowy zleceniodawcy na serwery avx.pl i wiem ze pracuje bardzo ladnie na ich serwerach :-)

 

Po prostu było by fajnie, gdybyś czasem zamienił miejscami procesy "myślenie" i "pisanie".

 

Raczej mysle przed pisaniem, ale skoro z Twojego punktu widzenia jest inaczej to sproboje jeszcze nad tym popracowac i przykro mi ze moje wypowiedzi wyprowadzaja Cie z rownowagi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro jednak ktoś określa wymagania na poziomie 150GB, to proponowanie mu 30GB z AVX jest dziwne. Nie, żebym nie lubił AVX, bo to świetna firma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie - bardzo Was proszę - dajcie mi namiary na jakiś STABILNY serwer - może być 4/120GB - ale najlepiej z cPanelem i w EUROPIE - oraz z kontaktem do adminia na GG -bo tak jest szybciej niż na maila...

 

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam resselera - priorytetem jest brak awarii - lub ich żadkość!

uptime koło 99,99% - prowadze serwis który wymaga dobrego uptime (aliasy internetowe) dlatego to priorytet...

PROSZĘ O KONTAKT

GG: 4744670

dane mogą być takie 5/150GB / mc

 

 

a ile chcesz placic rocznie za taka dobra usluge?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile chcesz placic rocznie za taka dobra usluge?

Z oczekiwanych parametrów i wymagań wynika jakieś 2000 zł. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5GB/100GB/mc powino starczyć a co do uptime to gwarantowane 99,4% też powinno być ok - i chciałbym dodać że szukam serwera który nie będzie mulił - czy z małym obciążeniem....

 

odp. please

GG: 4744670

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×