Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
tobi223

Koszt resselera

Polecane posty

W firmie której zaufałem w przeciwieństwie do innych osób na tym forum ...., to 189 zl netto za rok

 

Mówię o sync.pl. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze proste pytanie, ale lepiej spytac niz tkwic w nieswiadomosci. Co oznacza "10/100 gb" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

essEy: chlopie nowy jestes i odrazu o sync.pl piszesz "w przeciwienstwie do innych osob na tym forum" ;) Kolejne wcielenie czlowieka z h4u.pl :) Daj sobie spokoj chlopie, przeciez juz walkowalismy juz topic o sync.pl i h4u.pl. Ale widze ze ktos uparty jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W 99% podane transfery sa transferami miesiecznymi - tak jest i tym razem.

 

189 zl netto za rok... szkoda slow nawet. Oferty takowe widywalem od 100 zl miesiecznie - wiekszosc padla juz, ale moze ktos jeszcze... Lepsze oferty, to od 140-150 zl pewnie beda sie zaczynac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W firmie której zaufałem w przeciwieństwie do innych osób na tym forum ...., to 189 zl netto za rok

 

Mówię o sync.pl. polecam

 

sync.pl=h4u.pl

 

nie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Takie konto mogę zaoferować za 129 zł miesięcznie! Więcej informacji: www.host24.pl

 

PS. Serwery w Niemczech, panel Confixx lub Plesk

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A u mnie za 9.99 PLN.

 

Zartuje z ta cena ale jeszcze troche to zejda tu niektorzy do takiej ceny. Tragedia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×