Skocz do zawartości
Gość Progremer

[Sprzedam] Serwis z filmami erotycznymi

Polecane posty

Gość Progremer

Witam

Sprzedam serwis z filmami erotycznymi, w bazie jest obecnie 12142 filmów, automatyczne dodawanie filmów, dlatego nic nie musisz robić przy stronie.

 

Skrypt na którym stoi strona ładnie indeksuje się w google, obecnie za indeksowało się już ponad 10 000 podstron.

 

 

Strona miałem dokończyć jednak, zmieniam tematykę serwisów na ogłoszenia/noclegi, dlatego postanowiłem sprzedać tą.

 

Więcej informacji jak i adres na PW.

Proszę o kontakt tylko poważnie zainteresowane osoby.

Cena 170zł do małej negocjacji.

 

Zapraszam

Edytowano przez Progremer (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisz do Miodka, user hgpanel na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Progremer

Dzięki, napisałem.

Jeżeli ktoś jest zainteresowany to proszę śmiało pisać, mogę dużo zejść z ceny, kto pierwszy ten lepszy.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podaj na PW co to za serwis i jakieś statystyki, gdzie domena, kiedy wygasa, ile zajmuje serwis itd. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Progremer

Wiadomość poszła wcześniej, sprzedam od ręki 100zł, udostępniam kod Auth info domeny.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wałek, przelałem paypal uzgodnioną kwotę i cisza, zero odzewu, ( ale przelew był zabezpieczony - jako zakup towarów ) rozpocząłem spór za pomocą paypal, zobaczymy co z tego wyjdzie. Póki co kasą się nie nacieszył - paypal zablokował do wyjaśnienia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Progremer

Wysłem kod authinfo domeny, nie można odejść od komputera na 10min ?

Nawet nie zdążyłem zgrać z serwera...

Edytowano przez Progremer (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

19.52 przelew paypal

20.16 wpis na wht

20.32 email z plikami

 

jednak się udało myślę iż to jednorazowe zdarzenie

Edytowano przez sshd (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[offtopic]

No to naprawdę ostra reakcja, po drugiej stronie mając nie automatyczny system działający w sekundę, tylko żywego człowieka, którego czas reakcji może być różny, a już po 24 minutach spór na PayPal i posądzanie o przekręt...

[/offtopic]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Reasumując problem rozwiązany , wyjaśniono mi iż zwłoka czasowa była spowodowana zgraniem plików ( szkoda iż nie było przygotowane wcześniej ) ale z drugiej strony jak się otrzyma na pw iż już wysyłam i cisza 15 min ... , jak co zwracam honor może zbyt pochopnie ale ilość takich zdarzeń na wht uczula.

 

Proszę o zamknięcie, temat rozwiązany.

Edytowano przez sshd (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[offtopic]

No to naprawdę ostra reakcja, po drugiej stronie mając nie automatyczny system działający w sekundę, tylko żywego człowieka, którego czas reakcji może być różny, a już po 24 minutach spór na PayPal i posądzanie o przekręt...

[/offtopic]

 

Po 24 minutach posądzanie o oszustwo i rozpoczęcie sporu na paypal huh.png W przypadku zdarzenia losowego typu brak prądu po kilku godzinach złożyłbyś zawiadomienie na policji?

 

Kabaret.. Naszczęście nie trafiam na takich kupujących tongue.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×