Skocz do zawartości
Tomasz Fiedoruk

Payu i opłaty dodatkowe dla kart

Polecane posty

Hej,

 

Spotkaliście się z tym aby Payu wymagało (dla uruchomienia kanału płatności kartami) dodatkowej opłaty rocznej dla Mastercard z tytułu "specyficznego charakteru branży" ?huh.png

 

Dotpay ani transferuj o niczym takim nie słyszało.

 

Na n umów z Payu pierwszy raz się z tym spotkałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od umowy z operatorem kart, widocznie PayU ma do bani umowę albo tak sobie sami ustalili, może ze względu na własne doświadczenia z użytkownikami. Jak masz spore obroty z tego kanału, to postaraj się z nimi skontaktować, może uda Ci się wynegocjować inne warunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kiedyś coś takiego chyba się przez forum przewinęło. Ile ta opłata ma wynosić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1000$ i to co rok. Zastanawiam się czy to nie przypadkiem przerzucanie kosztów ubezpieczenia ryzyka na klienta. Czyli MasterCard wymaga od każdego podmiotu pośredniczącego Payu/Dotpay/Transferuj ubezpieczenia i teraz kwestia czy to ubezpieczenie pokrywa firma czy klient końcowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh.. IMO to mogą sobie wsadzić taką opłatę. 1k dolków na ulicy nie leży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, inaczej, jak dajmy na to będą odpowiednie obroty to nie widzę problemu, jasne bezpieczeństwo itd. itp. no ale na dzień dobry i to w przypadku, gdy konkurencja nie ma takich obostrzeń, to coś jest już nie tak.

 

Będę to wyjaśniał po weekendzie bo niezmiernie mnie to ciekawi, 1000$ piechotą nie chodzi i skoro Payu wymaga a inni nie, to czemu i kto pokrywa te koszty.

 

Tym bardziej mnie to dziwi, że Payu to chyba największy podmiot tego typu u nas na rynku, więc powinien mieć najlepszego deala z MasterCard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

było już to omawiane na WHT niedawno. Niebardzo chce mi się drugi raz pisać tego samego ;) Karty trzeba pchać przez kogoś innego, a PayU niech sie udławi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×