Skocz do zawartości
GyniO

Sprzedam grę online - ponad 4 lata

Polecane posty

Witam,

 

Chcę sprzedać stronę internetową: http://progamela.net

 

Progamela to gra online, klon znanego ogame.

W sieci od stycznia 2008 roku, dobra grywalność, orginalne pomysły, silnik gry xnova (rdzen z 2008) - przerabiane przez 3-4 programistów przez (cały okres istnienia), kod gry nigdy nie został opublikowany osobą trzecim.

 

Aktualnie:

7 pozycja w googlach na słowo kluczowe "ogame"

1 pozycja w googlach na słowo kluczowe "ugamela"

 

Strona dawno nie było pozycjonowana, mimo to utrzymuje się wysoko w googlach, przez co odwiedzają nas nowi użytkownicy.

 

Dochód (gra generuje spory zarobek):

- sms'y,

- adsense

 

Statystyki za miesiac marzec 2012:

97 070 Odwiedziny

 

15 165 Unikalni użytkownicy

 

4 793 781 Odsłony

 

49,38 Strony/odwiedziny

 

00:16:23 Śr. długość odwiedzin

 

Sprzedaż dotyczy:

Całego serwisu progamela.net - trzy uniwersa, strona główna oraz forum[iPB 3.0.x].

 

Uniwersa stoją na dedyku w ovh, reszta na vpsie w vihost.

Małe obciążenia, duże uptimy - po 60-90 dni - po 2-3 miesiącach zazwyczaj aktualizowaliśmy oprogramowanie na serwerach, codzienne backupy serwera, cogodzinne backupy baz, wcześniej korzystaliśmy z SVN, obecnie pliki są na GIT'cie...

 

Szukam kupca, który ma lub miał do czynienia z podobnym serwisem - bardzo zależy mi na jego dalszym rozwoju.

Chcę sprzedawać serwis, ze względu na to, że nie mam już czasu się nim zajmować - w zeszłym miesiącu podjołem pracę jako programista, stąd nie mam czasu ani chęci na kodzenie poza pracą..

 

Pytania/oferty proszę kierować na PM lub na kontakt@gynio.pl .

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiej kwoty minimalnej oczekujesz ?

 

Uważam, że każda zainteresowana i "obeznana" osoba, zna wartość serwisu.

Mimo to napiszę, że minimum jakie uznaje to - suma zarobków z 6 ostatnich miesięcy.

Edytowano przez GyniO (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Grałem w to swego czasu, gra stabilna, kilka bugów typu literówka no ale... :) Całkiem fajne to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo to napiszę, że minimum jakie uznaje to - suma zarobków z 6 ostatnich miesięcy.

A 6 x to

Dochód (gra generuje spory zarobek):
, to ile to w końcu jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo to napiszę, że minimum jakie uznaje to - suma zarobków z 6 ostatnich miesięcy.

A 6 x to , to ile to w końcu jest?

 

Udzielam odpowiedzi na pytania zainteresowanym, nie ciekawskim.

Zainteresowanych odsyłam na PM lub kontakt@gynio.pl (tak jak napisałem to w pierwszym poście).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena absurdalna jak za sam serwis. W całym ogłoszeniu nie ma słowa o sprzedaży domeny. Mając już z ogłoszeniodawcą styczność przy próbie sprzedaży-naciągnięcia przez niego serwisu multi-forum mybb (też niby podjął prace i pilnie sprzedawał, a w rezultacie to chciał sprzedać licencje na używanie skryptu a nie serwis i domenę) czytam dokładnie i wniosek nasuwa się wręcz oczywisty, ale pozostawię go każdemu do osobistego przemyślenia.

 

 

Tu są tematy odnośnie multi-forum:

sprzedaż całego serwisu - http://www.webhostin...rskim-skrypcie/

 

sprzedaż skryptu - http://www.webhostin...stingu-for-mybb

 

Wszystko jest jasne i czytelne ( i na allegro) - nie rozumiem o co Ci chodzi, poza tym nie przypominam sobie, żebyś miał jakieś wątpliwości czego dotyczy sprzedaż - właśnie czytałem nasze rozmowy i po prostu nie byłeś zainteresowany, bo cena skryptu była za wysoka i ponoć znalazłeś coś za 199$...

 

Powyższy post mija się z prawdą i jest antyreklamą, proszę moderatora o działanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aczkolwiek pytanie hdmagc jest zasadne, czy domena progamela.net oraz oraz serwery są w ramach tej transakcji przekazywane osobie kupującej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aczkolwiek pytanie hdmagc jest zasadne, czy domena progamela.net oraz oraz serwery są w ramach tej transakcji przekazywane osobie kupującej?

 

Sprzedaje cały serwis (domena,serwery,forum z licencją, skrypt... ).

Po raz kolejny proszę o zadawanie pytań poprzez PM lub email.

Edytowano przez GyniO (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Forum jest publiczne i jak ktoś się pyta tutaj to wypada tutaj odpowiedzieć, jeśli myśli się poważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hdmagc ->

Nie wiem po co miałbyś ze mną pisać na gg - jak prowadziliśmy rozmowy na PM na tym forum (ale nie istotne), nie przypominam sobie, żebym z Tobą pisał na gg. Jeżeli jednak próbowałbym Cię w jaki kolwiek sposób oszukać opisałbyś to już w tamtych tematach lub gdzie indziej byś o tym wspomniał, ponadto jeżeli próbowałem Cię naciągnąć nie pisałbyś do mnie o wymianie paypal->mbank.

 

Tyle z mojej strony, jeżeli ktoś jest zainteresowany to wie gdzie mnie szukać, to był mój ostatni post.

 

Dziękuje za uwagę.

Edytowano przez GyniO (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×