Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kvs

Darmowe VPS-y na FB

Polecane posty

Zmień hasło na jakieś proste, mail przecież nie jest jakiś poufny. Walnij restart jak potrzebujesz. Mam tam też serwerek, więc nie zależy mi na niczym innym jak Ci pomóc.

 

EDIT: Nie restart, a reinstall jeśli masz tam jakieś dane.

Edytowano przez Misiek08 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up edytuj działa, tylko ktos zepsuł CSS dla podglądu tematu i zasłania przycisk wysyłania. Jak masz Chrome to możesz usunąć podgląd tematu i przycisk normalnie zadziała. Zakrycie na pewno nie jest celowe, tylko jest to błąd styli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmieniałem hasła, reinstalowałem na wszystkie dostępne systemy. Nawet pobrałem innego klienta SSH. Hasło wpisuje poprawne a i tak nie mogę się przebić przez logowanie. Tak jakby coś z hasłem było nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety, problem wygląda na rzadziej spotykany i jeżeli nie będę miał bezpośredniego dostępu to ja nie pomogę.

 

Ew. pytanie: przez konsolę też nie da rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dane, zrobiłem testowo reinstall na Debiana 6 i działa.

 

Jakby Wam też nie działało to tak mi się udało:

1. Reinstall.

2. Zmiana hasła root z panelu.

3. Logowanie przez SSH!

Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dane, zrobiłem testowo reinstall na Debiana 6 i działa.

 

Jakby Wam też nie działało to tak mi się udało:

1. Reinstall.

2. Zmiana hasła root z panelu.

3. Logowanie przez SSH!

Tyle.

 

To możesz wytłumaczyć jak się logować przez SSH? Nigdy dotąd nie miałem problemów z PuTTy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ktoś ma może pomysł czemu ni nie chce wstać serwer na nod2? Właśnie dostałem konto, reinstalacja na debiata i start. Ale system nie reaguje na polecenie Boot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ktoś ma może pomysł czemu ni nie chce wstać serwer na nod2? Właśnie dostałem konto, reinstalacja na debiata i start. Ale system nie reaguje na polecenie Boot.

 

pewnie dlatego że nie tylko Ty dostałeś konto i od razu chcesz wystartować VPS - więc zamula..poczekaj z 1-2h i sprawdź jeszcze raz smile.png

 

 

swoją drogą...ciekawe że tak dają za free te VPS...na 100% znajdzie się "grono" które wykorzysta te VPS do rozesłania spamu i innego badziewia...

Edytowano przez pietrovek (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

swoją drogą...ciekawe że tak dają za free te VPS...na 100% znajdzie się "grono" które wykorzysta te VPS do rozesłania spamu i innego badziewia...

 

Chciałem wystartować z projektem na podobnych zasadach co H1F, miałem jednak dokładnie takie same obawy. Być może kluczem do pozbycia się "syfu" była dokładna weryfikacja ludzi dzięki konieczności laiknięcia profilu na FB i tym samym możliwości wyciągnięcia danych userów.z OG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo, node2 nie chce wstać. Dałem boot polecenie zakonczone pomyslnie, chcialem reinstalacje i nie poszla. Dalej jest offline.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla jaj ostatnio wysłałem zgłoszenie o VPS, 4dni czekałem, na node2 mam VPS i coś zdechło im :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo, node2 nie chce wstać. Dałem boot polecenie zakonczone pomyslnie, chcialem reinstalacje i nie poszla. Dalej jest offline.

 

Powiem tak u mnie od rana cały czas pisze offline a na VPS i tak mogłem wejść, Ale od jakiejś godziny po prostu nie da się nic zrobić na odpowiedz VPS czeka się nawęd z 5 min, Aktualnie wszystko stoi i nie można się połączyć do VPS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmieńcie hasło do konsoli, może pomoże smile.png

 

Po reinstalacji też czasami nie ustala hasła i trzeba tak jakby wymusić.

 

Wiesz w panelu widać, ile ramu zajęte/dysku ale serwer nie odpowiada na ping.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×