Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość sferis

Serwer pod serwis przekraczający obciążenie kei.pl

Polecane posty

Gość sferis

Witam serdecznie,

jestem adminem www.UltraMadonna.com Mam obecnie wykupiony hosting współdzielony kei.pl, jednakże prawie codziennie dostaję powiadomienie, że zostało przekroczone obciążenie procesora (czyli 5%).

 

Proszę o pomoc w wyborze serwera wystarczającego dla mojej strony. Wiadomo, że każdy chce ponieść jak najmniejsze koszty, więc proszę o jak najtańsze propozycje, aczkolwiek wystarczające dla strony. Zaznaczam, że większe znaczenie ma dla mnie to żeby mnie nie wyrzucili z hostingu niż np. szybkość działania strony. Nie mam problemów z transferem, ani niczym innym, jedynie z przekraczaniem zasobów procesora. Wiem też, że strona jest maksymalnie zoptymalizowana, bo wszystko jest cache'owane, więc od strony programistycznej nic się nie da już poprawić.

 

Z góry dzięki za pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

podaj budżet, potrzebną powierzchnię dyskową i limit transferu.

 

To ja sferis, poprzednie konto mi się zdezaktywowało ponieważ zmieniłem maila, mniejsza z tym.

 

Napisałem, że cena powinna być jak najmniejsza, tak aby po prostu nie wyrzucali mnie z hostingu... Jeśli chodzi o powierzchnię to wystarcza spokojnie nawet 2GB, jeśli chodzi o limit transferu to wystarczy 60GB miesięcznie... Czyli głównym problemem jest obciążenie procesora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zerknij na ofertę biznes-host.pl (ref w podpisie)

w ofercie dla klientów indywidualnych dają 10% limitu procka za 99zł/rok

 

Kusząca oferta, mogę wziąć nawet tą większą z 20%. Oferta wygląda fantastycznie. Nie ma jakichś haczyków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukaj lepiej VPS, długo i tak na shared nie pociągniesz.

 

Tu polecam Ci nasz serwer z panelem: https://www.service.mzhost.co.uk/index.php?/cart/&step=0&cat_id=16

W pakiecie darmowa instalacja panelu.

Miesięczny koszt utrzymania 55 złotych.

 

Ewentualnie z tańszych MZ THREE: http://www.mzone-net.eu/index.php?d=kontawww

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej w biznes host nie ma żadnych haczyków ja mam u nich resellera i jestem zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

 

Poproszę o kontakt na bok@biznes-host.pl - możemy to przenieść na konto www, a jak będzie zbyt obciążalo to zrobimy upgrade na VPS z DirectAdmin.

 

Konto testowe jest 7 dni, możemy jednak wydlużyć troche i sprawdzić jak sie dokładnie serwis zachowuje na sharedzie.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×