Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Bizzy

Hosting tani

Polecane posty

Szukam jak najtańszego hostingu z możliwością zapłaty za 3, 6 lub 12 miesięcy. Plus możliwość przetestowania serwera przed zakupem za free.

Parametry na początek wystarczą mi takie:

 

1GB miejsca na dysku na pliki i baze.

10-20GB transferu miesięcznego

konta FTP i baza danych Mysql nieograniczone, lub min 5 x FTP i 5 x Mysql

Oczywiście możliwość instalacji forum takiego jak phpbb3 i blog na Wordpress.

Na początek tyle wystarczy, więc nie potrzebuje po nie wiadomo ile GB na początek, jak i tak będzie się marnować.

Dodatkowo niski ping tak 30-35 będzie w sam raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zarejestruj się w naszym panelu i wyślij zgłoszenie w tytule WHT. Otrzymasz konto testowe - 14dni, lokalizacja Niemcy, panel Plesk + backup codzienny do innej lokalizacji. Za konto płacisz około 4zł z groszami (przeliczane z £1) za każdą dopisaną domenę do konta. Konta nie posiadają limitu transferu. Wielkość pakietu zaczyna się od 3GB po przekroczeniu 10 domen otrzymasz 10GB.

W przypadku pytań proszę pisać na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie najbardziej podoba mi się oferta firmy 2ap.pl. Średni ping poniżej 28ms mi pasuje.

Tylko czy problemem nie będzie tylko 3 Interpretatory PHP ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bizzy, od tego właśnie jest test, żebyś mógł sprawdzić czy wszystko co wrzucisz na serwer będzie chodziło tak jak oczekujesz. Przypuszczam, że jeśli nawet miałbyś jakieś problemy to 2ap zwiększyło by Ci tą liczbę interpretatorów za darmo, ale to jest zależne od ruchu na stronie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie najbardziej podoba mi się oferta firmy 2ap.pl. Średni ping poniżej 28ms mi pasuje.

Tylko czy problemem nie będzie tylko 3 Interpretatory PHP ?.

 

Nie jest to zwykle problem i optymalnym skryptom w zupełności to wystarczy. W razie problemu zapraszamy do kontaktu, zaproponujemy rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×